Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dzień dobry (=
Jakoś czułam się dziś wyjątkowo samotna, dlatego też trafiłam na to forum.
Jakoś jak siedzę w domu, to nie wiem co ze sobą zrobić, nie jestem typem domatorki. Mam nadzieje, że spędzę trochę czasu na tym forum, bo wydaję się mi, że jest tu wiele ciekawych ludzi.

Reply
Ciekawych na pewno... Witamy i mamy nadzieję że szybko zaaklimatyzujesz się u nas.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Witam! nie siedź w domu tylko spaceruj poki ładnie za oknemJęzyk

Reply
Dobry wieczór. oO
Samotność krótka i przejściowa nie jest taka zła...
Proponuję wziąć się za coś kreatywnego, bo internet szybko rozleniwia. Duży uśmiech
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Cześc. Przywitała się i mam nadzieję, że nie zniknie za szybkoJęzyk

Reply
witamyNieśmiały

Reply
hejka Oczko

Reply
(01-09-2012, 23:20)kultur napisał(a):  Witam! nie siedź w domu tylko spaceruj poki ładnie za oknemJęzyk
Dziś już skorzystałam z pogody, choć muszę przyznać, że niej jest ona taka ładna dzisiaj.
(01-09-2012, 23:43)kleryk_ napisał(a):  Dobry wieczór. oO
Samotność krótka i przejściowa nie jest taka zła...
Proponuję wziąć się za coś kreatywnego, bo internet szybko rozleniwia. Duży uśmiech
Dobry wieczór-co za różnica, tylko kilka godzin.
Wczoraj zauważyłam, że to straszny pochłaniacz czasu, wejdziesz na niego i nawet nie zauważysz, a kilka godzin ci zleci.

Reply
(02-09-2012, 17:28)kira napisał(a):  Wczoraj zauważyłam, że to straszny pochłaniacz czasu, wejdziesz na niego i nawet nie zauważysz, a kilka godzin ci zleci.

Co Ty nie powiesz? O matko

A tak w ogóle to żółwik ;D

Reply
czesc, opowiedz czym sie zajmujesz na codzien?
"Podłączono mnie do respiratora i czekano. Tracono wiarę i podjęto decyzję o odłączeniu. Wtedy moje serce zaczęło bić."

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości