Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

dzień dobry
Cześć! Nazywam się Łukasz. Nie wiem czy dobrze trafiłem, znam wielu wspaniałych ludzi, moi przyjeciele odgrywają ważną rolę w moim życiu. Nawet gdy przebywam tylko w swojej obecności nie czuje, że mnie to męczy(natura introwertykaUśmiech. Jednak życie wymogło na mnie zmiane miejsca zamieszkania. Samotność nie jest przeszywającym mnie bólem, raczej fizycznym brakiem kogoś bliskiego. Piszę tu z nadzieją, że poznam kogoś ciekawego(nie tylko w internecie ale i w naszym cudownym świecie realnym). Jest to pierwsze forum którego używamJęzyk życzę słonecznego poniedziałku!

Reply
Hejka Oczko

Reply
cześćCwaniak

Reply
Czesc.
A gdzie teraz mieszkasz?
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
przygnało mnie w okolice WarszawyUśmiech może znajdę jakiś samotnych forumowiczy z stolicy?

Reply
Ja jestem z Warszawy. Oczko

Reply
to się musimy kiedyś na jakiegoś browara umówićUśmiech, może się jeszcze ktoś znajdzie

Reply
Z Warszawy jest mało osób - a przynajmniej tych aktywnych. Wszędzie dookoła Warszawy są grupki z miast i okolic, ze Stolicy niestety nie.
Jak coś to pisz na PW - jakoś się może dogadamy. Język

Reply
kultur, witaj.

Ja też chcę na piwo! Cwaniak
Chociaż trzeba przyznać, że Stolycy, to mam kawałek i jeszcze trochę.

Reply
(29-08-2012, 23:04)biolante napisał(a):  kultur, witaj.

Ja też chcę na piwo! Cwaniak
Chociaż trzeba przyznać, że Stolycy, to mam kawałek i jeszcze trochę.

a jak daleko masz, gdzie mieszkasz?Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości