Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na dobry początek dnia :)
Dzisiaj u mnie na dobry początek dnia kawa z mlekiem, i kot leżący w moim łóżku proszący się o mizianie Duży uśmiech. Lubię takie poranki gdy mój zwierz mnie budzi Uśmiech i dostaję jego rudą kitą po twarzy hehe

Reply
U mnie na początek dnia nigdy nie ma nic dobrego, ani ciekawego

Reply
Też lubiłam jak mnie mój piesek budził, ale swym mokrym i zimnym pysiem. echhh

Reply
Papieros, No Quarter i zapowiedź jesieni za oknem, przynajmniej pobudka po południu Uśmiech
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Rano budzi mnie słońce za oknem i potem sobie leżę i się trochę wygrzewam. Lubię, jak sypialnia jest z oknem na wschód słońca.

Reply
To może na dobry początek dnia nie było bo o 23:30 zostałam wyciągnięta przez kolegą na bezalkoholowe.....ale bardzo dobrze mi to zrobiło. Mój prywatny Don Jose Juan Antonio Alvares Morales de la Vega Zorro uratował mi wieczór, i sprawił że nawet się uśmiechnęłam Uśmiech

No i jeszcze zapomniałam o kocie terroryście, który śpi ze mną od kilku nocy i namiętnie prosi się o mizianie w najmniej oczekiwanym momencie. Lubię ten moment gdy Fraki wyglebia się na mojej klacie i mruczy......szkoda tylko ze się ślini O matko
Najważniejsze to się nie poddawać.... NIGDYWykrzyknikWykrzyknik! Diabeł

Reply
A ja zacznę od czegoś innego:Na dobry początek jesiennego wieczoru napiłbym się kawki z mlekiem trochę smutno bo będzie to kawka w samotności przy komp.
Pozdrawiam

Reply
Zwyczajny początek mojego dnia w okresie jesienno-zimowym Uśmiech

[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Na dobry początek dnia....
-jest poniedziałek....
-wyspałam się.....
- nie zaspałam do pracy.....
-jeszcze siedzę w szlafroku (godz. 10:35)
- jest mi tak dobrzeeeeeeeeeeeee tylko nie ma mi kto kawy zrobić Podejrzany
Najważniejsze to się nie poddawać.... NIGDYWykrzyknikWykrzyknik! Diabeł

Reply
(27-08-2012, 08:45)Callisto napisał(a):  Dzisiaj u mnie na dobry początek dnia kawa z mlekiem, i kot leżący w moim łóżku proszący się o mizianie Duży uśmiech. Lubię takie poranki gdy mój zwierz mnie budzi Uśmiech i dostaję jego rudą kitą po twarzy hehe

Ooooooooooo ja tez bym tak chciala ! choc kot mojej siostry potrafil ja obudzic nawet o 3 rano bo akurat zachcialo mu sie jesc, pic, naszla go ochota na zabawe albo pieszczoty Szczerbol

U mnie na początek dnia oczywiście kawa (bez kofeiny cięzko w srodku tygodnia Szczęśliwy ) do tego muzyka plynąca z głosnikow Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości