Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Samo tność
Tęcza 
Samotność mi nie służy...

Reply
(24-08-2012, 19:12)Sama napisał(a):  Samotność mi nie służy...

[Obrazek: YOU_DONT_SAY.png]

Samotność nikomu nie służy. Witam na forum i mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej Uśmiech. Napisz coś więcej o sobie.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Hejka Oczko

Reply
żółwik Język

Reply
Si e m ka o O
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
(24-08-2012, 19:43)Pułkownik napisał(a):  

Samotność nikomu nie służy. Witam na forum i mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej Uśmiech. Napisz coś więcej o sobie.

...coś więcej... Rozkręcam się powoli;...dotąd w pamiętnik myśli przelewałam.. ale może warto...by czasem ktoś ...je przeanalizował, doradził.. Pozdrowionka;

(24-08-2012, 19:51)rafal1537 napisał(a):  żółwik Język

Żółwik;

(24-08-2012, 20:03)kleryk_ napisał(a):  Si e m ka o O

Siemanko;

(24-08-2012, 19:43)Pułkownik napisał(a):  

...ale są tacy, którzy z własnego wyboru....samotni się stają... Zastanawia mnie...jaki miałam udział...w tej swojej samotności...której nie - chciałam

Reply
A sa i tacy ktorzy przez problemy z soba sa samotni
Sa tez tacy ktorzy urodzili sie inni od spoleczenstwa i zmuszeni sa zyc samemu bo ich nie toleruja
Sa tez nienormalni psychicznie ktorzy zmuszeni sa zyc w samotnosci, bo ich problemy sa silniejsze od nich
Sa tez tacy ktorzy wybrali samotnosc i im dobrze
Sa tez tacy ktorzy nie chca byc samotni, ale nie potrafia nikogo znalezc
Sa tez tacy ktorzy rodza sie z pewnymi schorzeniami, a inni takich ludzi nie toleruja bo sa brzydsi itd

Reply
Sama, witaj serdecznie.
(lepiej późno się przywitać, niż wcale, no nie?Nieśmiały)

Reply
hey co mozesz opowiedziec o sobie?
"Podłączono mnie do respiratora i czekano. Tracono wiarę i podjęto decyzję o odłączeniu. Wtedy moje serce zaczęło bić."

Reply
Hey Uśmiech
.....moim zdaniem.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości