Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robicie aby się aby się spodobać?
Tak, jak w temacie. Co robicie, aby zainteresować sobą obiekt westchnień?

Reply
No właśnie u mnie zwykle jest z tym problem, jedynie rozmowa mi przychodzi do głowy O matkoNiezdecydowany

Reply
Zdecydowanie zbyt dużo rzeczy, żeby zostać niedocenionym...

Na różnych etapach znajomości mieszanki wymienionych:
- odpowiednie perfumy,
- odpowiedni wygląd (ubiór, kosmetyka twarzy, dłoni, zębów),
- kwiaty,
- słodycze,
- własnoręcznie wykonane niespodzianki (rysunki, origami, poezja i inne formy sztuki),
- rozmowa na odpowiednim poziomie (inteligencja, fachowość, zdecydowanie wypowiedzi i w poglądach, pewność siebie, modulacja głosu, ekspozycja swoich zalet i umiejętności, poczucie humoru, opowiadanie historii, wykształcenie),
- gotowanie (a w związku z nim umiarkowana elegancja na stole, a nie jedzenie wszystkiego z gazety z programem telewizyjnym),
- porządek w miejscu w którym mieszkam,
- urozmaicanie każdego spotkania poprzez zwracanie uwagi na szczegóły, piękno miejsca, przyrody, czy innych elementów otoczenia,
- unikanie żartów wyciągniętych z głównej z kwejków-srejków, lecz ich znajomość, by w razie czego wiedzieć o co chodzi,
- unikatowość sub-kulturowa, czyli nie bawienie się w pierdoły i bycie "unikatowym" jak wszyscy hipsterzy, emo, "artystą" czy jeszcze innym palantem => po prostu być naturalnym.

Jak mi się coś przypomni to dopiszę...
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Nie robię kompletnie nic.
Jestem sobą i mam gdzieś co sobie ludzie o mnie pomyślą.
Nie zależy mi żeby kogoś na siłę do siebie przekonać. Nię bawię się w podrywy flirty itp, a z płcią przeciwna nie utrzymuje kontaktów. Tak jak jest teraz też jest dobrze.

Reply
Kleryk ty to chyba dusza romantykaUśmiech
Tak jak u Rafał u mnie też jest to problemem.
Przeważnie, gdy mi się ktoś spodoba w danej sytuacji to tylko me oczyska się błyszczą i uśmiech się pojawia.
Gdy już jest ta konkretna osoba to staram się, aby wyglądać zawsze zachwycająco, szukać ciekawych tematów do rozmów, aby zauroczyć również rozmową tą osobę, dużo się uśmiechać i staram się mieć dużo w sobie optymizmu.
PS: przepraszam, ale chyba złym to dziale umieściłam

Reply
A ja udaje astronautę Cwaniak Laski miękną jak słyszą że byłem na saturnie. Zawsze działa. Szczęśliwy

Moje znajomości nie trwają długo, jestem zbyt inteligentny i dużo rzeczy mnie ciekawi, przez co zadaje dużo pytan co jest odbierane jako czepianie się. Czyli nie robię nic specjalnego , jestem sobie Devem, Fallen'em, Side'em. Jak to mówia, szczęście wiele ma imion. Cwaniak
All who stand in my way will die.

Reply
(23-08-2012, 21:34)Dev napisał(a):  A ja udaje astronautę Cwaniak Laski miękną jak słyszą że byłem na saturnie. Zawsze działa. Szczęśliwy

Moje znajomości nie trwają długo, jestem zbyt inteligentny
Inteligencji Ci nie odbieram, bo to widać, że jesteś inteligentny. Jednak podważam inteligencje "lasek", skoro wierzą w myk o Saturnie. Duży uśmiech No chyba, że to taki bajer pół żartem, pół serio albo nie wyłapałem ironii. Język
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
(23-08-2012, 21:34)Dev napisał(a):  A ja udaje astronautę Cwaniak Laski miękną jak słyszą że byłem na saturnie. Zawsze działa. Szczęśliwy
Dev Ty to masz zawsze nieziemskie pomysły Duży uśmiech

Ostatnio zadziałały duże oczy i słodkie spojrzenie, ale to była wyjątkowa sytuacja, normalnie nie chce mi się bawić w takie rzeczy, bo po prostu nie trafiłam jeszcze na faceta dla którego warto byłoby jakoś się wysilić.

Reply
Ogólnie robie wszystko żeby się nie spodobać Szczęśliwy Udaję takiego bazyla , że niby jestem brzydki, ślinie się, sapię i łypię okiem. Szczęśliwy
All who stand in my way will die.

Reply
(23-08-2012, 20:53)Niewidzi@lna napisał(a):  Przeważnie, gdy mi się ktoś spodoba w danej sytuacji to tylko me oczyska się błyszczą i uśmiech się pojawia.
Gdy już jest ta konkretna osoba to staram się, aby wyglądać zawsze zachwycająco, szukać ciekawych tematów do rozmów, aby zauroczyć również rozmową tą osobę, dużo się uśmiechać i staram się mieć dużo w sobie optymizmu.
up, dokładnie mam tak samo Zdziwko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości