Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Hej- tu Gosia :)
Po raz pierwszy w życiu udzielam się na jakimś forum i sama nie wiem co tu napisać Uśmiech Hmmm jestem osobą samotną, wobec tego wybrałam takie forum ( pierwsze pojawiło się w google). Mam 24 lata i jestem osobą, która była już wiele razy rozczarowana w życiu i stwierdziłam, że warto byłoby poznać może osoby inne, które borykają się z podobnymi problemami. Chciałabym poznać wartościowych i fajnych ludzi, z którymi można porozmawiać na wszelkie tematy. Uważam, że warto poznawać nowych ludzi, mimo wszystko. Choć aktualnie jestem bez sił i chęci, to jednak tkwi we mnie nadzieja, że gdzieś tam jest człowiek równie samotny. Hmm nie wiem czy osoba, która wymyśliła te forum taki miała cel, ale ja uważam, że wsparcie i zrozumienie jest bardzo cenne w dobie dzisiejszego świata, który sprawia, że tak ciężko spotkać drugiego dobrego człowieka, który ma w sobie tyle chęci do życia, a samotność go ogranicza. Tyle o mnieUśmiech Mam nadzieję, że te nowe doświadczenie życiowe przyniesie mi w życiu radość, której mi brakuje w życiu.

Reply
Cześć Oczko

Reply
Hej witaj, jest tu dużo samotnych ludzi, więc nie jesteś sama w tych sprawach tutaj Nieśmiały

Reply
*brawo brawo* Czuj się jak u siebie. Oczko
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Witaj i baw się dobrze Uśmiech

Reply
Czesc

Reply
No pierwsze się pojawiło w googlach, ale nie zawsze tak było Duży uśmiech
Jak by tak było to bym byłaaa już tu dawno, no ale cóż. Dopiero jakiś czas temu zostało reaktywowane Uśmiech

Witaj Gosiu, ważne żeby się nigdy nie poddawać i wciąż szukać jakiegoś sposobu aby nie czuć się samotnym Uśmiech

Żółwik ;D

Reply
Dziękuje za ciepłe powitanie Oczko

Reply
Uśmiech jestes prze fajna duszyczka, napweno ktos Cie doceni juz nie dlugo.
"Podłączono mnie do respiratora i czekano. Tracono wiarę i podjęto decyzję o odłączeniu. Wtedy moje serce zaczęło bić."

Reply
Witaj Uśmiech
.....moim zdaniem.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości