Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotność - mój wróg.
zostawił mnie chłopak, po 3 letnim związku, bez większych wyjaśnień..

Reply
(25-08-2012, 13:00)tymczasowa_13 napisał(a):  zostawił mnie chłopak, po 3 letnim związku, bez większych wyjaśnień..
Nie jesteś jedyna niestety w tym...
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Kurde, ludzie tutaj nie mają dziewczyny i im z tym źle, a jakiś złamany frajer, rzuca dziewczynę po takim okresie. Chętnie bym mu powiedział kilka słów.

Reply
Niestety taka ludzka natura, jak się ma zbyt dużo to się w głowie przewraca.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Wina zawsze leży po obu stronach.. Nie zakładajcie i nie oczerniajcie z góry tych co porzucili, okej? To takie... hm, stereotypowe? : >

Reply
Tymczasowa bardzo mi przykro Smutny z powodu tych pseudo koleżanek i rozstania.Mam podobnie,nie dogaduje się najlepiej z dziewczynami i też jestem świeżo po rozstaniu.Z tym,że jestem o wiele starsza i tych doświadczeń mam sporo za sobą....Jestes młoda,wiele przed Tobą i niejedna szansa na fajny związek i udaną przyjaźń.Nie załamuj się,z czasem się ułoży Uśmiech

Reply
[Obrazek: 1353668313_sbcinr_600.jpg]
.....moim zdaniem.

Reply
(23-11-2012, 15:48)viragolo napisał(a):  [Obrazek: 1353668313_sbcinr_600.jpg]
to tak jak jaZdezorientowany

Reply
Fakt przyjaźnie z dziewczynami są trudne zwłaszcza jeśli same jesteśmy ładne bądź mądre, też się spotkałam z taką co w podstawówce w zamian za to że ja lepiej sobie w szkole radziłam ona się chwaliła, że pierwsza zaczęła dojrzewać.., to dopiero patologiaOczko, niestety też się lepiej dogaduje z Panami, ale problem jest jak dla mnie ogromny w momencie kiedy Ci koledzy czy przyjaciele znajdują sobie partnerki życiowe, które często z chęcią wydrapały by mi oczy tylko dlatego, ze dobrze się dogaduje z ich ukochanymi i tu niestety często przyjaźnie się kończą, choć i Panie znikają często jak znajdą swoją drugą połówkę Smutny, ale cóż warto próbować zawsze nawiązywać kolejne znajomościUśmiech, a gdzieś po licznych przesiewach zostanie kilka osób z którymi się świetnie rozumiemy i które pomimo wszystko zostaną z nami na lata Uśmiech

Reply
(23-11-2012, 17:29)nala napisał(a):  Fakt przyjaźnie z dziewczynami są trudne zwłaszcza jeśli same jesteśmy ładne bądź mądre, też się spotkałam z taką co w podstawówce w zamian za to że ja lepiej sobie w szkole radziłam ona się chwaliła, że pierwsza zaczęła dojrzewać.., to dopiero patologiaOczko, niestety też się lepiej dogaduje z Panami, ale problem jest jak dla mnie ogromny w momencie kiedy Ci koledzy czy przyjaciele znajdują sobie partnerki życiowe, które często z chęcią wydrapały by mi oczy tylko dlatego, ze dobrze się dogaduje z ich ukochanymi i tu niestety często przyjaźnie się kończą, choć i Panie znikają często jak znajdą swoją drugą połówkę Smutny, ale cóż warto próbować zawsze nawiązywać kolejne znajomościUśmiech, a gdzieś po licznych przesiewach zostanie kilka osób z którymi się świetnie rozumiemy i które pomimo wszystko zostaną z nami na lata Uśmiech
No widzisz, poruszyłaś temat, o którym już kiedyś mówiliśmy. Widzisz, trzeba rozróżniać przyjaźń od "przyjaźni"... I życzę Ci, żebyś tą Przyjaźń znalazła Uśmiech
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości