Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkty reputacji
Nie bardzo rozumiem czemu po przyznaniu punktu np użytkownikowi Rafałowi mogę go również usunąć? Wydaje mi się że to powinno być zablokowane.
Nie, nie będę tym kimś jak w tym powiedzonku "kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera" ale to jest po prostu dziwne..

Nie rozumiem też czemu są punkty negatywne?
Jeśli się podoba wypowiedź powinno być dodaj punkt (pozytywny) i tyle.
Nie ma tu chyba złośliwych ludzi, ale jak komuś przyjdzie ochota (kaprys) to może ponabijać komuś tam samych negatywów i czy to będzie fair?

Temat do dyskusji.

Reply
No trochę racji w tym jestCwaniak

Reply
(19-08-2012, 16:16)Wiola napisał(a):  I dodatkowo zburzmy jeszcze Pałac Kultury Wykrzyknik!
Przepraszam za off-top, ale zostawcie mój PeKiN...
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Punkty reputacji negatywne jak i pozytywne powinny zostać i ja podpisuje się rękami i nogami, aby one zostały. Jeżeli ktoś czuje się skrzywdzony punktami które otrzymał powinien skontaktować się z administratorem, który z tego co wiem ma możliwość jakoś zniwelowania ich.

Reply
Dokładnie. Jeśli mają być punkty reputacji to zarówno negatywne jak i pozytywne. Jeszcze jest możliwość włączenia punktów neutralnych tylko po co to komu?Niezdecydowany Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat jakiegoś posta, zarówno pozytywną jak i negatywną. A jeżeli ktoś czuje się ofiarą kaprysu to niech to zgłosi do mnie. Cofnąć punkt można, ale nie trzeba. Zawsze można się pomylić, albo zmienić zdanie.
Punkty mają przede wszystkim służyć do podziękowań za pomoc, zgadzania się z jakąś tezą, czy do "podziękowań" za złośliwość czy nieuprzejmość. Zamiast nabijania takich postów po prostu przyznaje się punkt.

Reply
Dziękuje za wyjaśnienie, może za szybko założyłam temat nie zastanawiając się nad pozytywnymi stronami. Być może wynika to z tego że nie spotkałam się nigdzie z negatywnymi 'punktami' a to wcale nie jest takie głupie.. No nic zdarza się ;D
No to można temacik zamknąć i sru do kosza! Język

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości