Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na moderatora
W związku z tym, że forum coraz bardziej się rozkręca, a ja nie jestem w stanie cały czas być na forum i pilnować porządku ogłaszam nabór na moderatora globalnego.

Moderator globalny to pomocnik administratora, którego głównym zadaniem będzie pilnowanie by na forum przestrzegano regulaminu. W praktyce to zamykanie i przenoszenie niewłaściwych tematów i postów, przeciwdziałanie offtopowi, oraz upominanie użytkowników i wystawianie im ostrzeżeń. Jego działalność będzie obejmowała całe forum. Oczywiście, moderatora też będzie obowiązywał regulamin, a jego poczynania będę obserwował Uśmiech

Swoje kandydatury możecie zgłaszać w tym temacie pisząc kilka słów o sobie, doświadczenie na podobnym stanowisku (jeśli takie macie), oraz ewentualne propozycje dotyczące swojej działalności i rozwoju forum.

Będę brał pod uwagę tylko zgłoszenia osób zarejestrowanych przed 11 sierpnia 2012 i posiadających przynajmniej 20 napisanych postów.
Przy podejmowaniu decyzji będę zwracał uwagę na aktywność kandydata oraz poziom jego wypowiedzi.
Czas na zgłoszenia macie do 21 sierpnia włącznie.

A ja se walne zgłoszenie Cwaniak

Z predyspozycji to tyle że przez kilka miesięcy byłem głównym administratorem na swojej już nie istniejącej stronie, w moderowaniu nie mam dużego doświadczenia ale szybko chwytam. Prawa i obowiązki znam, nadużywać nie lubię i to tyle.

Kilka słów o sobie:
18 lat, Samotny wśród ludzi, niby znajomych mam wielu, ale z niewielkim odsetkiem idzie pogadać na głębsze tematy, więc zaglądnąłem na to forum bo niestety wśród dzieci XXI wieku jak ktoś to ładnie określił, inteligencja = wyobcowanie = samotność, a w końcu to forum dla samotnych. Moja "piękna" twarz do obejrzenia w stosownym wątku

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, Pułkownik Krzynio xD
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Ej ludziska mi się zdaję że na pw Panther zgłaszać, żeby nie było kłótni i innych takich Uśmiech

No przecież napisałem żeby tutaj pisać Niezdecydowany

O co tu się kłócić? Czyżby jakieś zastrzeżenia co do mojej kandydatury?
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

(18-08-2012, 01:30)Pułkownik napisał(a):  O co tu się kłócić? Czyżby jakieś zastrzeżenia co do mojej kandydatury?

Popieram kandydaturę Pułkownika, patrząc na broń jaką posiada będzie dobry Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Początkowo myślałem że Imperka jest moderatorem bo tak się tu rządzi, nawet by pasowała Diabeł Język

(18-08-2012, 01:30)Pułkownik napisał(a):  O co tu się kłócić? Czyżby jakieś zastrzeżenia co do mojej kandydatury?

Nie.
Zawsze na innych forach było na pw, ale spoko może być i tak Język

To i ja się zgłosze, czemu nie ?

Nie chwaląc się myślę, że doświadczenie w tego typu sprawach. Moja działalność w internecie zaczęła się już kilka lat temu. Prowadziłem/pomagałem prowadzić wiele projektów od prywatnych serwerów World of Warcraft (średnio 500ludu on-line) po fora warezowe. Obecnie jestem moderatorem na pewnym dość poważnym forum i jeżeli Panther będzie zainteresowany to wszystkie nazwy podam mu na PW. Cóż... jest już po drugiej w nocy więc mój mózg nie pracuje tak jak powinien. Co do dalszego procesu rekrutacji to tak jak wspomniała to już koleżanka Niewidzialna na praktycznie każdym forum jest tak, że użytkownicy piszą o sobie kilka słów i jeżeli admina zaciekawi ich osoba wtedy on odzywa się do nich na PW. Więc i sam będe czekał na odzew z twojej strony.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia Oczko

Na Globalnego Moderatora wybrałem Pułkownika. Zdecydowała przede wszystkim częstotliwość wchodzenia na forum. Pułkownik zagląda tu kilka razy dziennie, więc będzie wstanie na bieżąco ogarniać forum. Ponadto jest aktywny w wielu tematach. Liczę, że dobrze będzie się spisywał na tym stanowisku. Gratulacje.

Skocz do:

Browsing: 1 gości