Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

zraniona
jest mi tak zle ze nie wiem jak dalej zyc.....nie szukam miłosci bo ona chyba nie istnieje szukam rozmow z osoba ktora bedzie ktora mnie wysłuchaNiezdecydowany

Reply
Tutaj możesz napisać co chcesz. Pewnie znajdzie się kilka osób, które czują to co Ty.

W każdym razie czuj się jak u siebie. Oczko
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
ja Cie chętnie wysłucham i nie martw się będzie lepiej, tutaj prawie wszystkim jest źle Przytulanie

Reply
nie mam nikogo kto by mnie wysłuchał....w ciagu 2tyg.zmieniłam sie niedopoznania-ze zwarjowanej na milczaca i płaczaca.zycie sprawilo ze spadłam na samo dno

Reply
Ty dziecko, jeszcze nie wiesz co znaczy upaść na samo dno, więc przestań pieprzyć takie rzeczy i robić z siebie niewiadomo jaką ofiarę. Rozumiem chwila zwątpienia, jednak są granice.

Za szorstko? Poskarż się adminowi.

Panther dodał notatkę do tego postu 17-08-2012 20:10 ponieważ:

Nie ma to jak ciepłe powitanie. Daruj sobie takie teksty bo po raz kolejny odstraszasz nowych użytkowników. Odezwał sie wielce dorosły z bagażem życia Podejrzany

All who stand in my way will die.

Reply
Weź pod uwagę to, że pojęcie dna jest względne. Jakbyś chciała pogadać to numer GG mam w sygnaturce, pisz jak będę dostępny, zazwyczaj w godzinach wieczornych. A Devem się nie przejmuj, ten typ tak ma Uśmiech
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Dev tak napisał bo nie wiedział o co chodziło, teraz myślę że jest inaczej bo na czacie wiele się wyjaśniło i on także zrozumiał Uśmiech

Reply
na mentalne przytulenie mozesz liczyc takze u mnie Oczko
Dajcie mi tyle piwa, żebym mógł wyszczać swoje serce. Ściana

Reply
Opowiedz co sie dzieje?
"Podłączono mnie do respiratora i czekano. Tracono wiarę i podjęto decyzję o odłączeniu. Wtedy moje serce zaczęło bić."

Reply
...istnieje istnieje ... jeszcze Cię kiedyś odwiedzi, trzeba być pozytywnie nastawionym Uśmiech. Witaj
.....moim zdaniem.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości