Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mężczyźni....urodzeni oszukiści.....
Jak ja nie lubie jak wrzuca sie wszystkich mężczyzn do jednego wora. "A bo ja poznałam 5ciu i każdy mnie okłamał". No to faktycznie. 5 mężczyzn na x populacji... Ja też spotykałem w swoim życiu same zdziry i idiotki i nawet jak zawieram nowa znajomość z kobięta to nie patrze na nia jak na potencjalnego kłamce, oszusta i Bóg wie kogo bo to jest moim zdaniem już jakaś paranoja Język

Reply
Witam wszystkich.
Czytam ten temat, i mam wrażenie, że każda z płci pragnie się dowartościować, piętnując płeć przeciwną. Jakże to komiczne, i zarazem dziecinne na poziomie dzieciaków z podstawówki. "Bo to my jesteśmy silniejsi, bo mamy penisy, ale za to my mniej kłamiemy bo, mamy waginy?."
Ok niech wagina będzie wyznacznikiem szczerości, i prawdomówności, a co!
Wracając do owego wątku, to zastanawia mnie kilka faktów, otóż czy Autorka wątku przeprowadziła jakiekolwiek badania potwierdzające Jej tezę postawioną w temacie?. Jeżeli tak, to gratuluje przebadania około 4 mld facetów.
Druga sprawa, czy każdy z nas, jest wzorowym przykładem dobrego człowieka?. Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.
tak na marginesie, czym jest kłamstwo?, a czym prawda?.
Cytat:Czym jest praw­da? Zap­rzecze­niem kłam­stwa? Czy stwier­dze­niem fak­tu? A jeżeli fakt jest kłam­stwem, czym jest wówczas praw­da?
Cytat:Co jest prawdą? Czym jest prawda?
Andrzej Sapkowski
Zauważyłem, że nader często ludzie lubią etykietować, szufladkować etc.
Bo cyganie kradną, blondynki są głupie.
Czy to gdzie urodziliśmy się, lub nasza fizjologia, wyznania, poglądy decydują jakimi ludźmi jesteśmy?.
Może decyduje, o tym nasz umysł, że to tylko od nas samych zależy jacy my jesteśmy, jakie wartości mamy wpojone, i to jak kierujemy naszym życiem.
Ostatni fakt, obrazujący sposób myślenia Autorki tematu. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to: wszyscy urodzeni Niemcy (czystej krwi), to faszyści. O matko
To by było na tyle.
P.S zastanówcie się czy mówię prawdę.Oczko

Reply
Krajewski - czytajac twoj post zauwazylem ze chciales sie dowartosciowac, pokazujac jaki niby inteligentny jestes, jakiego bogatego slownictwa uzyles, przykladow.
"Zauważyłem, że nader często ludzie lubią etykietować, szufladkować etc. ", sam to wlasnie zrobiles.. Rozumiem fakt ze gdy kogos nie ponizysz czujesz sie zle, musisz byc lepszy, ok..

Reply
(20-08-2012, 15:39)Krajewski napisał(a):  Witam wszystkich.
Czytam ten temat, i mam wrażenie, że każda z płci pragnie się dowartościować, piętnując płeć przeciwną. Jakże to komiczne, i zarazem dziecinne na poziomie dzieciaków z podstawówki. "Bo to my jesteśmy silniejsi, bo mamy penisy, ale za to my mniej kłamiemy bo, mamy waginy?."
Ok niech wagina będzie wyznacznikiem szczerości, i prawdomówności, a co!
Wracając do owego wątku, to zastanawia mnie kilka faktów, otóż czy Autorka wątku przeprowadziła jakiekolwiek badania potwierdzające Jej tezę postawioną w temacie?. Jeżeli tak, to gratuluje przebadania około 4 mld facetów.
Druga sprawa, czy każdy z nas, jest wzorowym przykładem dobrego człowieka?. Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.
tak na marginesie, czym jest kłamstwo?, a czym prawda?.
Cytat:Czym jest praw­da? Zap­rzecze­niem kłam­stwa? Czy stwier­dze­niem fak­tu? A jeżeli fakt jest kłam­stwem, czym jest wówczas praw­da?
Cytat:Co jest prawdą? Czym jest prawda?
Andrzej Sapkowski
Zauważyłem, że nader często ludzie lubią etykietować, szufladkować etc.
Bo cyganie kradną, blondynki są głupie.
Czy to gdzie urodziliśmy się, lub nasza fizjologia, wyznania, poglądy decydują jakimi ludźmi jesteśmy?.
Może decyduje, o tym nasz umysł, że to tylko od nas samych zależy jacy my jesteśmy, jakie wartości mamy wpojone, i to jak kierujemy naszym życiem.
Ostatni fakt, obrazujący sposób myślenia Autorki tematu. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to: wszyscy urodzeni Niemcy (czystej krwi), to faszyści. O matko
To by było na tyle.
P.S zastanówcie się czy mówię prawdę.Oczko

Bardzo się cieszę, że masz bogaty zasób słownictwa, że wiesz kim jest Sapkowski i ze Wiedźmin kobietą nie był.....ale z czytaniem ze zrozumieniem to raczej nie jesteś na "ty". Otóż pierwsze zdanie, które udało Ci się bardzo dobrze pominąć brzmiało: --> uwaga cytat:
Oczywiście nie wszyscy jest jeszcze odsetek tych, którzy mają cojones i mówią prawdę.....
po drugie: nie zagłębiałam się w pytanie czym jest prawda - zaprzeczeniem kłamstwa to nie ja napisałam Uśmiech
I jeśli uważasz że to w jakim środowisku przebywasz nie kształtuje człowiek, jego poglądów zachowań ble ble ble i tak dalej to masz fajnie......poza tym ja lubię Niemcy, Niemców, niemiecki, piwo i jodłowanie, a to że jakiemuś Austriakowi z pochodzenia się poprzewracało w głowie to już nie mnie się czepiaj, a po ostatnie odstosunkuj się ode mnie mości Panie. I nie mam zamiaru się zastanawiać czy piszesz prawdę czy nie....chwilowo nie jest mi to do szczęścia potrzebne.

Reply
(20-08-2012, 17:28)Sipa1996 napisał(a):  Krajewski - czytajac twoj post zauwazylem ze chciales sie dowartosciowac, pokazujac jaki niby inteligentny jestes, jakiego bogatego slownictwa uzyles, przykladow.
"Zauważyłem, że nader często ludzie lubią etykietować, szufladkować etc. ", sam to wlasnie zrobiles.. Rozumiem fakt ze gdy kogos nie ponizysz czujesz sie zle, musisz byc lepszy, ok..
Wskaż moje etykietowanie. Znam osobiście kilka osób, których słownictwo opiera się na około 10 wyrazach, z tym że najpopularniejsze polskie słowo "kurwa", zastępuje u tych moich znajomych, co drugi wyraz. Więc drogi kolego czy to jakaś ujma, że ktoś ma bogate słownictwo?. Czy w dzisiejszych czasach "cwaniactwem" jest jeżeli ktoś ma bogatszy zasób wyrazów?, niż inna osoba która używa kurwa jako przecinka?.
Najważniejsze, jakie ma znaczenie Twoim zdaniem to, że mam bogatsze słownictwo?.
P.S używaj ogonków.
Imperatorowa Grzesznic jakie ma znaczenie czy wiedźmin był kobietą czy nie?. Jak tylko wskazałem sens kłamstwa, a raczej przytoczyłem cytat.
I to czy lubisz niemiecki naród, fajnie, ale nie interesuje mnie to. Wskazałem tylko błąd Twojego rozumowania, i to nie jest żadna ujma, ani wycieczka w Twoją osobę, bo nie napisałem, że jesteś taka i owaka, tylko napisałem że źle podeszłaś do tego tematu, i tyle.
Cytat:I nie mam zamiaru się zastanawiać czy piszesz prawdę czy nie....chwilowo nie jest mi to do szczęścia potrzebne.
bo nie pisałem po to abyś się zastanawiała, użyłem sarkazmu.Oczko

Reply
W dzisiejszych czasach jest to cwaniactwo takie samo jak uzywanie "kurwa", myslisz ze jestes kims wyzszym, bo masz bogatsze slownictwo ? Nie porownuj mnie do nich, bo nic o mnie nie wiesz.. Twoje etykietowanie ? Caly post

Reply
(20-08-2012, 21:06)Sipa1996 napisał(a):  W dzisiejszych czasach jest to cwaniactwo takie samo jak uzywanie "kurwa", myslisz ze jestes kims wyzszym, bo masz bogatsze slownictwo ? Nie porownuj mnie do nich, bo nic o mnie nie wiesz.. Twoje etykietowanie ? Caly post
Jeżeli Messi jest lepszym piłkarzem niż jakiś tam ogórek który kopie po autach w lidze polskiej. To ten ogórek uważa Messiego za cwaniaka?. Czyli idąc dalej Messi jest największym cwaniakiem.

Oj kolego, czy ja Cię porównałem do moich znajomych?. Nie, wytłumaczyłem Ci tylko, dlaczego staram się używać języka polskiego, a jeżeli jeszcze nie wiesz, to Twój problem.

Reply
Pisze o tym ze piszac bogatym slownictwem uznajesz siebie za kogos wazniejszego, lepszego od drugiej osoby.. To ze piszesz estetyczniej, czy tez dobierasz odpowiednie slowa, nie znaczy ze jestes kims lepszym, a czasami takie pisanie denerwuje druga osobe, bo pokazujesz sie wyzej.. Konczmy juz ta dyskusje ;D

Panther dodał notatkę do tego postu 20-08-2012 23:05 ponieważ:

Właśnie, koniec offtopu

Reply
Każdy używa takiego słownictwa do jakiego przywykł i nie jest to żadne wywyższanie się, ani poniżanie innych. A na pewno nie jest to powód do kłótni.
Za to argumenty jakich się używa, są wymianą myśli i poglądów i nie każdemu muszą się podobać.

Reply
Najlepsze jest to, że dyskusja wcale a wcale nie dotyka tematu postuŚciana
Zawsze tak jest, ktoś, coś, Jakoś(nie mylić z jakość), przeintelektualizuje wypowiedź a inni chwycą za słowa. I jest DYSPUTA o niczym! wow.
Nikt nie rodzi się zły, zły staje się spotykając niewłaściwych ludzi. Widocznie temu kolesiowi bardziej zależało na czymś innym niż na Tobie. Dlatego skłamał.
Czasami niedojrzały emocjonalnie osobnik nie potrafi zakończyć związku. Działa wtedy w taki sposób, by to ktoś zdecydował za niego. Najczęściej kłamie dla jakiejś korzyści(może jeszcze kilka numerków, sex jest fajny, życie z tą osobą nie)
Kłamstwo nie jest dobre. Ale liczą się intencje. Dopuszczam kłamstwo w słusznej sprawie i nie wyrządzające krzywdy drugiemu człowiekowi.
Zawsze należy zadać sobie pytanie dla czego? Po co?
Może niewiele wniosłem, ale chyba na tematPatrzy
Nie każdy ma zdolność mówić prosto o prostych rzeczach. Nadmiar słów często wypacza sens. Bo często musimy tłumaczyć się ze słów, których sens użycia został opacznie zrozumiany(niezrozumiany w ogóle).
MNIEJ słów więcej treści!

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości