Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mężczyźni....urodzeni oszukiści.....
(14-08-2012, 22:22)Pułkownik napisał(a):  Tylko jeździj jak trzeba a nie jak pojeb. Przez taką małą grupkę "dawców" nienawidzę wszystkich jednośladów

Właśnie tak zamierzam, jeździć jak trzeba, bo moto błędów nie wybacza.

Reply
Jak już zaczniesz jeździć na motorze, to i jakiś motocyklista się dla ciebie znajdzie. Oczko

Reply
(14-08-2012, 23:11)marla napisał(a):  Jak już zaczniesz jeździć na motorze, to i jakiś motocyklista się dla ciebie znajdzie. Oczko

I mam nadzieje, że nie będzie zabawiał się w oszukiwanie bo inaczej będę musiała się go pozbyć.... Duży uśmiech Dzięki Marla Przytulanie

Reply
Nimfomanki powiadasz. Idąc tym tokiem i podpinając się pod temat w obronie mojej puci, kobiety to urodzone zdziry. ( nie znalazłem innego określenia)
All who stand in my way will die.

Reply
(14-08-2012, 23:34)Dev napisał(a):  Nimfomanki powiadasz. Idąc tym tokiem i podpinając się pod temat w obronie mojej puci, kobiety to urodzone zdziry. ( nie znalazłem innego określenia)

Wy lecicie na zdziry a my na dupków....o zgrozo....to może być dobry temat na osobny wątek. Tutaj wolałabym się dowiedzieć dlaczego faceci to oszukiści......

Reply
Chcieć się dowiedzieć a dowiedzieć sie, to dwa rózne światy kochanie.

Ale to my jest jako zdziry czy jako osobny gatunek?

Reply
Kochanie?? Oooooo DevuśSerce mrau
my jako jeden gatunek...my zdziry, wy dupki... Uśmiech

ale pomimo tego ze chce się dowiedzieć dlaczego WY oszukujecie to i tak nie mogę bo żaden z was nie udziela odpowiedzi.

Reply
Skąd ja mam wiedzieć dlaczego ktoś oszukuje. Zalezy jeszcze jakie oszukiwanie to jest

Reply
Np niedawno rozmawiałam z facetem który do tej pory upiera się ze jest za granica w pracy, że rozkręca tam własny biznes ble ble ble i tak dalej, a tymczasem prawda jest taka że osobnik ten - dupek znaczy się jest w Polsce na miesięcznym urlopie.

Więc ??

Reply
a on powiedział że jest w tej chwili za granicą, czy że pracuje za granica?

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości