Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mężczyźni....urodzeni oszukiści.....
Oczywiście nie wszyscy Oczko jest jeszcze odsetek tych, którzy mają cojones i mówią prawdę.....

Otóż....wczoraj zorientowałam się, ze pewien facet niezbyt udolnie mnie okłamał.....Oczywiście zabrakło mu inteligencji w tym wszystkim i sam podkłożył głowę pod gilotynę, a nie powiem....chętnie zabawię się w kata bo akurat kłamstwa nie znoszę.
Zastanawia mnie....dlaczego
a) zawsze trafiam na zdradzone dziewice orleańskie które oszukują na prawo i lewo, i oczywiście usiłują kłamać w żywe oczy
b) ewentualnie jak pojawi się ktoś to jest x kilometrów w cholerę daleko
c) czy może ze mną jest coś nie tak? może mężczyźni się boją kobiet które wiedzą czego chcą...?

Wydaje mi się że najpewniejszą inwestycją w przyszłości będzie najpierw motocykl a potem wibrator Duży uśmiech bo jakoś nie mogę liczyć na męskie wsparcie w tej kwestii. Chyba za dużo wymagam od siebie i od faceta.... heh Duży uśmiech

Reply
Ja tam kłamię jak z nut, można powiedzieć. Kłamię oczywiście Anioł
All who stand in my way will die.

Reply
Kobiety też kłamią, oczywiście też nie wszystkie, ludzie są różni i tak samo kobiety i mężczyźni są tacy co kłamią i tacy co nie kłamią i nic na to nie poradzisz ja też się zastanawiam czemu tak jest.Faceci kłamią bo mają taki sposób na kobiety taki patent sobie wymyślili niektórzy, aby osiągnąć swój cel, lub mają jakieś tajemnice

Reply
(14-08-2012, 12:08)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Oczywiście nie wszyscy Oczko jest jeszcze odsetek tych, którzy mają cojones i mówią prawdę.....

Otóż....wczoraj zorientowałam się, ze pewien facet niezbyt udolnie mnie okłamał.....Oczywiście zabrakło mu inteligencji w tym wszystkim i sam podkłożył głowę pod gilotynę, a nie powiem....chętnie zabawię się w kata bo akurat kłamstwa nie znoszę.
Zastanawia mnie....dlaczego
a) zawsze trafiam na zdradzone dziewice orleańskie które oszukują na prawo i lewo, i oczywiście usiłują kłamać w żywe oczy
b) ewentualnie jak pojawi się ktoś to jest x kilometrów w cholerę daleko
c) czy może ze mną jest coś nie tak? może mężczyźni się boją kobiet które wiedzą czego chcą...?

Wydaje mi się że najpewniejszą inwestycją w przyszłości będzie najpierw motocykl a potem wibrator Duży uśmiech bo jakoś nie mogę liczyć na męskie wsparcie w tej kwestii. Chyba za dużo wymagam od siebie i od faceta.... heh Duży uśmiech

Hehe no tak motocykl i wibrator na pewno nie skłamie.
Sama napisałaś, że nie wszyscy, więc trzeba dokładniej poszukać.
Chociaż zdaję mi się, że facet kłamię, bo myśli, że tak będzie lepiej, gdy skłamie.
Gdzieś też przeczytałam, że facet kłamię częściej, niż kobieta i delikatniej typy " kochanie idę z kolegą wypiję tylko jedno piwo, a tak naprawdę wypiję trzy piwa ". Kobieta za to kłamię rzadko, ale jak już musi to poważnie coś typu " kochanie jestem w ciąży, to twoje dziecko"
Ale uważam, że to jakiś kretyn wymyślił!

Reply
(14-08-2012, 12:08)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  Wydaje mi się że najpewniejszą inwestycją w przyszłości będzie najpierw motocykl a potem wibrator Duży uśmiech bo jakoś nie mogę liczyć na męskie wsparcie w tej kwestii. Chyba za dużo wymagam od siebie i od faceta.... heh Duży uśmiech
A dlaczego w tej kolejności ? Wibrator jest tańszy i szybciej da ci przyjemność, motocykł drogi, więc będziesz dłużej czakała na obie przyjemności.

Reply
Dlaczego tu są same erotyczne podteksty, erosomani jedneO matko

Reply
Hehe Marla widzisz...co się odwlecze to nie uciecze Duży uśmiech A tak poważnie mówiąc bardziej tęsknie za motocyklem niż za wibratorem czy seksem w ogóle. Wiem jak smakuje seks, ale nie wiem jak to jest podkręcić manetkę i pójść po prostej, tego jeszcze nie doznałam. Ale jedno jest pewne....jak już będę miała wymarzonego czarnego Bandita to będę kochać bardziej niż faceta Diabeł ostatnio się stale zawodzę na płci przeciwnej więc wybieram mniejsze zło chociaż nie do końca bezpieczne Uśmiech

Rafał....nimfomanki Oczko jak coś Język i nie rób z siebie takiego świętoszka...bo lepiej grzeszyć i żałować niż żałować że się nie grzeszyło Uśmiech. Tylko grzeczne dziewczynki idą po śmierci do raju......niegrzeczne mają raj na ziemi....... ahahahahahahahaDiabełDiabełDiabeł a mnie przeznaczone jest piekło Język

Reply
A później sweet-focia na facebooka.

[Obrazek: moto4.jpg]
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Potem nie wstawię takiej fotki na Fb bo to będzie fizycznie niemożliwe....
Poza tym nic Ci na to nie poradzę Pułkowniku że motocykle to moje miłość.

Reply
Tylko jeździj jak trzeba a nie jak pojeb. Przez taką małą grupkę "dawców" nienawidzę wszystkich jednośladów
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości