Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seks - temat tabu?
Kiedyś kiedy człowiek chciał się dowiedzieć czegoś na temat sexu miał jedno wyjście - bravo girl, to były straszne i zarazem dobre czasy Duży uśmiech galerianki, słoneczko, były pojęciami obcymi Oczko ale zboczyłam odrobinę z tematu Język.

Teraz seks no właśnie jest tematem tabu i jednocześnie nie jest nim, zależy z kim oraz gdzie rozmawiamy, moim zdaniem zawsze tak było i nie zanosi się na poważniejsze zmiany w najbliższej przyszłości Oczko.

Większość z was mówi, że seks bez uczucia nie ma sensu, ale dlaczego? Nie mówię tu oczywiście żeby puszczać się na lewo i prawo Język ale seks to w pewnym sensie fizjologiczna potrzeba, super świetnie jest robić to z kimś kogo się kocha, ale jeśli przez całe życie nie znajdzie się tej osoby to co nam pozostaje: czekać do 50-tki albo zakon Duży uśmiech. Należy się szanować to na pewno, trzeba być gotowym - totalnie się zgadzam. Sama jestem osobą która dość późno się zdecydowała ale rozumiem ludzi którzy decydują się w dużo młodszym wieku, oczywiście jeśli jest to tylko i wyłącznie ich decyzja, a nie działanie pod presją. Według mnie każdy jest panem swojego ciała i nie mamy prawa potępiać kogoś za to, że lubi sex, ani z kim to robi bądź jak często Oczko to wszystko jest indywidualną kwestią.
"Opróżnij umysł, bądź bezforemny, bezkształtny, jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje się filiżanką, wlewasz do butelki, jest butelką, wlejesz ją do czajniczka, staje się czajniczkiem. Woda może płynąć swobodnie lub niszczyć. Bądź jak woda, mój przyjacielu."

Reply
W tej sprawie człowiekiem rządzi instynkt zwierzęcy. Takie moje zdanie -.-

Reply
(23-09-2012, 00:40)Oborsky napisał(a):  W tej sprawie człowiekiem rządzi instynkt zwierzęcy. Takie moje zdanie -.-

Zapewne w pewnym stopniu tak Oczko ale mamy przewagę nad zwierzętami i potrafimy nad tym zapanować, chociaż nie każdy umie i nie każdy chce Język.
"Opróżnij umysł, bądź bezforemny, bezkształtny, jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje się filiżanką, wlewasz do butelki, jest butelką, wlejesz ją do czajniczka, staje się czajniczkiem. Woda może płynąć swobodnie lub niszczyć. Bądź jak woda, mój przyjacielu."

Reply
(23-09-2012, 17:33)Shinigami napisał(a):  chociaż nie każdy umie i nie każdy chce Język.
Nie każdy chce ale niektórzy muszą Oczko

Reply
(17-09-2012, 01:53)Shinigami napisał(a):  Kiedyś kiedy człowiek chciał się dowiedzieć czegoś na temat sexu miał jedno wyjście - bravo girl, to były straszne i zarazem dobre czasy Duży uśmiech galerianki, słoneczko, były pojęciami obcymi Oczko ale zboczyłam odrobinę z tematu Język.

Teraz seks no właśnie jest tematem tabu i jednocześnie nie jest nim, zależy z kim oraz gdzie rozmawiamy, moim zdaniem zawsze tak było i nie zanosi się na poważniejsze zmiany w najbliższej przyszłości Oczko.

Większość z was mówi, że seks bez uczucia nie ma sensu, ale dlaczego? Nie mówię tu oczywiście żeby puszczać się na lewo i prawo Język ale seks to w pewnym sensie fizjologiczna potrzeba, super świetnie jest robić to z kimś kogo się kocha, ale jeśli przez całe życie nie znajdzie się tej osoby to co nam pozostaje: czekać do 50-tki albo zakon Duży uśmiech. Należy się szanować to na pewno, trzeba być gotowym - totalnie się zgadzam. Sama jestem osobą która dość późno się zdecydowała ale rozumiem ludzi którzy decydują się w dużo młodszym wieku, oczywiście jeśli jest to tylko i wyłącznie ich decyzja, a nie działanie pod presją. Według mnie każdy jest panem swojego ciała i nie mamy prawa potępiać kogoś za to, że lubi sex, ani z kim to robi bądź jak często Oczko to wszystko jest indywidualną kwestią.

Ja mam prawo żeby potepiać takie rzeczy. Mam prawo żeby potępiać kobietki które lubią siadać na wielu kolankach. Seks to nie jest potrzeba fizjologiczna. Są reguły, które powstały dawno temu i należy je szanować. W innym wypadku, taka osoba to prostytutka. One też uprawiają seks bez miłości. I mówię tutaj o obu płciach, chociaż nie ukrywam że zdecydowana większość to kobietki.
All who stand in my way will die.

Reply
(23-09-2012, 17:57)rafal1537 napisał(a):  
(23-09-2012, 17:33)Shinigami napisał(a):  chociaż nie każdy umie i nie każdy chce Język.

Muszą? W sensie powinni, czy muszą bo nie maja innego wyjścia Oczko.

Reply
(30-09-2012, 21:07)Shinigami napisał(a):  
(23-09-2012, 17:57)rafal1537 napisał(a):  

Muszą? W sensie powinni, czy muszą bo nie maja innego wyjścia Oczko.

muszą bo nie mają wyjścia/wyboru innego Patrzy

Reply
Ja myślę, że prawie zawsze jest jakieś inne wyjście Oczko.

Reply
(01-10-2012, 23:08)Shinigami napisał(a):  Ja myślę, że prawie zawsze jest jakieś inne wyjście Oczko.
zależy jakie masz na myśliCwaniak

Reply
(23-09-2012, 23:45)Fallen napisał(a):  
(17-09-2012, 01:53)Shinigami napisał(a):  Kiedyś kiedy człowiek chciał się dowiedzieć czegoś na temat sexu miał jedno wyjście - bravo girl, to były straszne i zarazem dobre czasy Duży uśmiech galerianki, słoneczko, były pojęciami obcymi Oczko ale zboczyłam odrobinę z tematu Język.

Ja mam prawo żeby potepiać takie rzeczy. Mam prawo żeby potępiać kobietki które lubią siadać na wielu kolankach. Seks to nie jest potrzeba fizjologiczna. Są reguły, które powstały dawno temu i należy je szanować. W innym wypadku, taka osoba to prostytutka. One też uprawiają seks bez miłości. I mówię tutaj o obu płciach, chociaż nie ukrywam że zdecydowana większość to kobietki.

Odnajduję tu odniesienie do zasady "dziewczyna która uprawia seks jest dziwką, facet robiący to samo jest kozakiem". Zaznaczyłeś, że odnosisz się do obu płci ale nie zgodzę się z Twoim zdaniem, według mnie to facetów "wyznających" seks bez zobowiązań jest więcej i potwierdzi to każda kobieta Oczko.

Najwcześniejszą regułą która powstała było uderzenie kobiety maczugą i zaciągniecie do jaskini Język romantyzmy lub miłości się w tym raczej nie doszukamy, tak samo kiedyś regułą był ślub z rozsądku, dla majątku, gdzie kandydaci wybierani byli przez rodziców, a dziewczyny mając zaledwie 11 lat musiały poślubić starców, i uprawiać z nimi seks. Teraz jesteśmy tymi szczęśliwcami którzy mogą wybrać sobie sami kogoś z kim możemy spedzić noc, tydzień, rok, całe życie.

Masz prawo potępiać mówisz, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Akurat może na tym forum wielu uważa się za ludzi którzy mogą potępiać innych, ale niech się przez chwilę zastanowią, zajrzą w czeluście swojego umysłu i szczerze powiedzą, czy aby na pewno? To, iż czegoś nie możemy mieć nie czyni z nas ludzi idealnych, którzy tego podświadomie nie pragną.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości