Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seks - temat tabu?
Nie rozmawiam o tym. Nie mam doświadczenia i nie będę miała. Nie mam o czym mówić. Dlatego unikam tego tematu.

Reply
(20-08-2012, 21:38)Amma napisał(a):  Nie rozmawiam o tym. Nie mam doświadczenia i nie będę miała. Nie mam o czym mówić. Dlatego unikam tego tematu.

O matkoO matkoO matkoO matkoO matko no skoro tak twierdzisz......pamiętaj że SIĘ DORASTA SIĘ więc poczekajmy jeszcze kilka lat, jak do tego dorośniesz to zmienisz zdanie. A teraz możesz marudzić sobie dalej....pozwalam.... Cwaniak

Reply
Moje opinie to według ciebie marudzenie. Wielkie dzięki.

Dochodzę do wniosku, że seks do życia nie jest potrzebny.
A dzieci można adoptować.
Wolę być w białym małżeństwie, gdzie współżycie seksualne nie jest potrzebne.
Niż w małżeństwie, w którym mój mąż może mnie zdradzić.
Zapomniałam, że ja nigdy nikogo nie będę miała.
Jestem w takim wieku, w którym większość ma pociąg do seksu i wszystkiego co z nim związane, ale ja nie.

Więc nie ma powodu abym z kimkolwiek na temat rozmawiała. To zbędne, bo mnie dotyczy.

Reply
(31-08-2012, 19:37)Amma napisał(a):  Moje opinie to według ciebie marudzenie. Wielkie dzięki.

Jestem w takim wieku, w którym większość ma pociąg do seksu i wszystkiego co z nim związane, ale ja nie.

Więc nie ma powodu abym z kimkolwiek na temat rozmawiała. To zbędne, bo mnie dotyczy.

yyy jesteś aseksualna że marzy ci się białe małżeństwo
w takim też facet może zdradzić, to już zależy od faceta, poczuję ciągotkę i zdradzi
dla mnie seks to rzecz normalna, akt miłości, akt aby przedłużyć gatunek ludzki, przyjemność

Reply
(31-08-2012, 20:33)Niewidzi@lna napisał(a):  dla mnie seks to rzecz normalna, akt miłości, akt aby przedłużyć gatunek ludzki, przyjemność

17 lat... [Obrazek: 7fa0af6055cd.png] Muszę wrócić do średniowiecza, chyba stamtąd się urwałem że wciąż żywię nadzieję w zasady moralne.

Amma, z seksem jest jak z jedzeniem. Jeżeli facet dobrze zje w domu to nie pójdzie do restauracji.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Mod Ci dobrze mówi, jak się faceta dobrze nakarmi to nie będzie chciał jadać na mieście. Może wypowiedz się jak już będziesz wiedziała o czym mówisz co??

Reply
(01-09-2012, 00:07)Pułkownik napisał(a):  17 lat... [Obrazek: 7fa0af6055cd.png] Muszę wrócić do średniowiecza, chyba stamtąd się urwałem że wciąż żywię nadzieję w zasady moralne.
Królowa Jadwiga 13 lat miała jak rodziła przyszłego króla Polski. Oczko
Te zasady moralne średniowieczne to ściema jednak wielka książkowa, jak i większość rzeczy. Oczko

Amma napisał(a):Dochodzę do wniosku, że seks do życia nie jest potrzebny.
Też tak mówiłem w Twoim wieku i w ogóle wtedy to wydawało mi się, że mogę nie jeść, nie pić, nie spać po nocach, w dziewczynę patrzeć się jak w obrazek i do życia wystarczył mi powiew wiatru.
A prawda jest taka, że za kilka lat, może nawet kilkanaście - nie reguła - zaswędzi Cię pewna część ciała i nawet jeśli się nam czy komu tam innemu nie przyznasz to tak będzie. Wtedy okaże się czy nad tym zapanujesz czy nie. Jeśli będziesz sobie wmawiać na siłę, że żyć bez tego możesz to zbzikujesz. Jeśli rzeczywiście nie będziesz miała dużych potrzeb to jakoś to przejdzie. Tylko nie możesz przewidzieć na dzień dzisiejszy jakie to będą potrzeby.
To że dzisiaj media i otoczenie Twoje, moje, inne emanuje sexem, nie znaczy, że to jest definitywnie złe, czy musisz być gorsza, bo jesteś inna.

Sex to dobra i naturalna sprawa, ale po to jesteśmy wyróżnieni od roślin i zwierząt rozumem, żeby umieć z niego korzystać z głową.
A dobrze gadają Pułkownik i Imperatorowa - jak pełne brzuszki to się całuje kucharki paluszki. Duży uśmiech
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
(31-08-2012, 19:37)Amma napisał(a):  Moje opinie to według ciebie marudzenie. Wielkie dzięki.

Wybacz, ale gadasz jakieś pierdoły. Też jestem w wieku, gdzie wszyscy się trzaskają na lewo i prawo, a ja jeszcze nigdy, i co? Życie z ukochaną osobą bez seksu, to jak jazda samochodem.. bez kół :]

Reply
Mam inne zdanie na ten temat.
Poza tym jak sobie coś wbije do głowy to się tego trzymam.
I wbiłam sobie do głowy, że nie będę uprawiać seksu. Koniec.
Pociągu seksualnego do nikogo nie mam.
To działa od paru lat. Tak samo mam z alkoholem, papierosami, narkotykami, imprezami, itp. I te tematy pod względem praktyk są mi obojętne.
To tak jakbym się na to uodparniała.

Reply
(01-09-2012, 10:59)Amma napisał(a):  Mam inne zdanie na ten temat.
Poza tym jak sobie coś wbije do głowy to się tego trzymam.
I wbiłam sobie do głowy, że nie będę uprawiać seksu. Koniec.
Pociągu seksualnego do nikogo nie mam.
To działa od paru lat. Tak samo mam z alkoholem, papierosami, narkotykami, imprezami, itp. I te tematy pod względem praktyk są mi obojętne.
To tak jakbym się na to uodparniała.

Wydaje mi się, że tak tylko piszesz na forum, a w rzeczywistości jest całkiem inaczej.

A jeżeli na prawdę tak jest - to poczekaj aż się zakochasz. :]

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości