Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seks - temat tabu?
Seks to temat tabu?
Czy w krępujecie się gadać o seksie i tego typu tematy?
Potraficie z wszystkim rozmawiać o tych sprawach, czy są takie osoby, z którymi nie?

Reply
Nie jestem przekonana czy w tych czasach istnieje jeszcze coś takiego jak "temat tabu". Jeżeli rozmowa przebiega w kulturalny sposób to dlaczego nie, ale jak ktoś jest monotematyczny i w kółko gada o seksie to się odechciewa.....

Reply
Tak/Tak/Nie
All who stand in my way will die.

Reply
No taki wstydzioszek ze mnie Zawstydzony
All who stand in my way will die.

Reply
Jak większość uważam, że w dzisiejszych czasach seks już nie jest tematem tabu. Szczerze mówiąc nawet dla mojej babci nie jestem tematem tabu, tylko ona nie powie słowa "seks".
Ani trochę się nie krępuje, ale jednak z jedno osobą nie potrafiła bym o tym gadać.

Reply
Jak dla mnie jest to temat tabu

Reply
W sumie to zalezy...
Przy rodzicach nie lubie ruszac tego tematu, jakos nie umiem z nimi o tym rozmawiac, nawet żartować.
Ze znajomymi niektórymi jak trzeba pogadać to na luzie. Pożartować - raczej bez większych oporów.
Z partnerką - zalezy od partnerki. Jesli jest otwarta na takie rozmowy, czy żarty to temat rzeka. Jesli ma jakieś opory to od razu mi w tym temacie ściska gardło, zeby nie urazic wielce ego, szczególnie jak mowie tylko ja i nie mogę doczekać sie odpowiedzi.
Ogolnie zas uważam, ze o ile sam temat seksu nie powinien byc tematem tabu, to jednak nie powinien byc taki wszedobylski i przedmiotowy.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Święta prawda Kleryku.
Wolałam twój poprzedni awatar, ten kojarzy mi się ze swastyką

Reply
Wiesz, zależy w jaki sposób przebiega ta rozmowa. I faktycznie ważne jest, z kim się rozmawia.

Może nie tabu, ale nie każdemu ufam na tyle, żeby rozmawiać o takich sprawach.
Mężczyzna jest jak pieprz, gdy go rozgryziesz, poczujesz jak piecze.

Reply
O seksie można całkiem fajnie pogadać i w dodatku na luzie, w Łodzi są seks-edukatorki prowadzące lekcje w zakresie edukacji seksualnej i z materiałów które widziałam w sieci fajnie to wygląda. Co prawda zajęcia prowadzone są dla gimnazjalistów, ale babki są konkretne. Póki co mają tylko teorię, nie wiem jak jest z częścią praktyczną Duży uśmiech ale może i do tego dojdą w przyszłości Duży uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości