Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
samotna i smutna
(15-08-2012, 02:11)Wiola napisał(a):  no chyba, że ktoś do monitora lubi się przytulać Uśmiech
Znam takich co do monitora i skajpaja piją, więc czemu by sie nie przytulać, spac z etc. etc. *sarkazm mode: on for ~1min.*
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Ostatnio wymyślili takie urządzenia do całowania na odległość, jakieś żółtki Szczęśliwy xD Ninja

Reply
Chłopaki, a co wy tacy militarni jesteście ? Samą broń widzę.
Chce cie się przytulać, a w awatarach i pod wypowiedziami pistolety, kolty i jakieś kałasznikowy trzymacie. Podejrzany

Reply
A nie widziałaś we wszystkich filmach z twardzielami, że "prawdziwy facet" jedną ręką przytula swoją bezbronną kobietę, a w drugiej ręce trzyma colt'a i rozwala każdego dupka, który na nią krzywo spojrzy? Duży uśmiech
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Tak, i jeszcze rzuca granatami. Ja nie lubię huku i wolałabym się przytulać, bez takich ekstrawagancji.

Reply
(15-08-2012, 16:47)marla napisał(a):  Chłopaki, a co wy tacy militarni jesteście ? Samą broń widzę.
Chce cie się przytulać, a w awatarach i pod wypowiedziami pistolety, kolty i jakieś kałasznikowy trzymacie. Podejrzany

Ja bardzo chętnie nie mam nic przeciwko przytulaniu PrzytulaniePrzytulanieSerce
przynajmniej jestem czuły i to tak że ho ho, jak się nie ma kogo przytulić to trzeba się skupić na męskim hobby, a co byście chciały w awatarach kwiatki, serduszka?

Reply
Ewelina głowa do góry)) na pewno poznacz kogoś fajnego) w każdym człowieku jest cos interesujacego , ja też miałem doła ale to forum pomogło mi zrozumiec że nie warto się zamartwiac tylko iśc do przodu))Anioł

Reply
Nie w każdym... Ja nie jestem interesujący :/

Reply
A gdzie obecnie pochowali się Ci "prawdziwi mężczyźni" co jedną ręką przytula swoją bezbronną kobietę, a w drugiej ręce trzymają colt'a i rozwalają każdego dupka, który na nią krzywo spojrzy? Szukam takiego i szukam, a znaleźć nie mogę...Zawstydzony[/font] Chyba niestety istnieją tylko w filmachZdezorientowany

Reply
(24-09-2012, 19:23)corrida277 napisał(a):  A gdzie obecnie pochowali się Ci "prawdziwi mężczyźni" co jedną ręką przytula swoją bezbronną kobietę, a w drugiej ręce trzymają colt'a i rozwalają każdego dupka, który na nią krzywo spojrzy? Szukam takiego i szukam, a znaleźć nie mogę...Zawstydzony[/font] Chyba niestety istnieją tylko w filmachZdezorientowany
jak gdzie, jestem przecież, jedną broniłem kiedyś ale zadowolona nie była jakoś, nie wiem czemu Szczęśliwy Zdziwko Język

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości