Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
samotna i smutna
mam dziś gorszy dzień i muszę to komuś powiedzieć, jestem bardzo samotna i smutna Smutny(

Reply
(12-08-2012, 19:16)Ewelina napisał(a):  mam dziś gorszy dzień i muszę to komuś powiedzieć, jestem bardzo samotna i smutna Smutny(
*guasi guasi*?
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Panowie zima idzie, weźcie się zorganizujcie bo fajne dziewczyny zaczynają już marznąć....są smutne....samotne....a jak jest zimno to się można przytulić....więc....Wywracanie oczami Ewelina siedzi smutna...mnie jest zimno....a jeszcze kilka fajnych dziewczyn by się znalazło...chłopaki noooooo....

Reply
żeby jeszcze chętne były to wtedy można działać, widać wolą same marznąc w zimie...

Reply
Oj Rafał, Rafał.....dla Ciebie założę chyba osobny wątek pod tytułem "Należy się zjebka za...." O matko

Otóż Imperatorowa Grzesznic nie po to się produkuje na klawiaturze jej zacnego laptopa, żeby czytać marudzenia....CHŁOPIEWykrzyknikWykrzyknik albo masz COJONES albo nie.....na jednej dupie (wybacz Adminie) świat się nie kończy, więc jak pisze "idzie zima....przydałoby się przytulić" to ja nie wiem czy to dla Ciebie jest suahili czy inny może jakiś starogermański język że nie rozumiesz?? Nam babom jest smutno, źle bo nie ma się do kogo przytulić a Ty łazisz po ziemskim padole i marudzisz że żadna nie chce.....Ty się nie pytaj czy chce czy nie chce tylko przytul..... Uśmiech

Reply
<tuli> <tuli>
All who stand in my way will die.

Reply
(12-08-2012, 21:29)Dev napisał(a):  <tuli> <tuli>
Uśmiech

Reply
(12-08-2012, 21:07)Wiola napisał(a):  
(12-08-2012, 21:02)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  .....Ty się nie pytaj czy chce czy nie chce tylko przytul..... Uśmiech

I to jest właśnie odpowiedź na pytanie - wiecznie stawiane przez mężczyzn: " Czego właściwie chcą te kobiety ?" Uśmiech

Na proste rzeczy najtrudniej wpaść....

Dev...tak trzymać Uśmiech

Reply
Aha, chyba że wam chodzi o przytulanie na odległość Język Przytulanie

Reply
lepsze na odległość niż wcale Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości