Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto szukać kogoś w necie ?
(12-08-2012, 18:29)rafal1537 napisał(a):  Heh czaty też nie dla mnie kiedyś weszłem to nikt się nawet do mnie nie odezwał
A Ty się łaskawie do kogoś odezwałeś?
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
3 lata temu poznałam chłopaka na Fotka.pl, 1,5 roku temu na Randkowa.pl, teraz jestem na kilku portalach i spotykam ludzi którzy "aż" po 5 rozmowach potrafią mnie mylnie "ocenić" i zrywają kontakt, zaczynam wątpić, że w ten sposób (i w ogóle) kogoś poznam...

Reply
Moim zdanie nie warto szukać nikogo w necie. Wszystkie portale randkowe są płatne i trudno spotkać kogoś normalnego. Ktoś już tu pisał, że ludzie mają wielkie wymagania i nic sobą nie reprezentują.
Na czacie też zjadłem zęby przez ostatnie lata. Nie polecam. Tam są kółka wzajemnej adoracji, z nikim nie da się normalnie pogadać. A jeśli już z kimś się poznasz to się okazuje że ta osoba kręci równocześnie z kilkoma innymi. Faceci to najczęściej chcą tam sobie "poruchać" a kobiet to przeważnie desperatki, które po ostatnim nieudanym związku chcą jaknajszybciej kogoś poznać. Oczywiście nie chcę niczego poza przyjaźnią.Podejrzany Działa to w ten sposób. Jeśli jest jej smutno i chce pogadać jesteś jej najlepszym przyjacielem. Kiedy jest lepiej to cię nie zna i w końcu znika, lub znajduje sobie innego rozmówce. W sumie na portalach randkowych chyba sytuacja wygląda tak samo tylko, że odpłatnieNiezdecydowany

Reply
Ja również nie jestem zwolenniczką poszukiwania w sieci drugiej połówki. Na czatach bywałam nawet często ale znudziło mi się gdy pewien facet okazał się być "widmo" to sobie darowałam. Ale mam kilku znajomych poznanych w sieci, z którymi utrzymuje kontakt do tej pory, albo telefoniczny, albo mailowy, albo gadu-gadu. A Panther ma duuuuuużo racji, więc przychylam się do jego zdania. Znajomość owszem....ale jakiś związek...niet!

Reply
(12-08-2012, 19:06)kleryk_ napisał(a):  
(12-08-2012, 18:29)rafal1537 napisał(a):  Heh czaty też nie dla mnie kiedyś weszłem to nikt się nawet do mnie nie odezwał
tak

(12-08-2012, 19:09)Ewelina napisał(a):  3 lata temu poznałam chłopaka na Fotka.pl, 1,5 roku temu na Randkowa.pl, teraz jestem na kilku portalach i spotykam ludzi którzy "aż" po 5 rozmowach potrafią mnie mylnie "ocenić" i zrywają kontakt, zaczynam wątpić, że w ten sposób (i w ogóle) kogoś poznam...

też jestem na randkowej Duży uśmiech

Reply
(12-08-2012, 20:51)rafal1537 napisał(a):  
(12-08-2012, 19:06)kleryk_ napisał(a):  
tak

(12-08-2012, 19:09)Ewelina napisał(a):  3 lata temu poznałam chłopaka na Fotka.pl, 1,5 roku temu na Randkowa.pl, teraz jestem na kilku portalach i spotykam ludzi którzy "aż" po 5 rozmowach potrafią mnie mylnie "ocenić" i zrywają kontakt, zaczynam wątpić, że w ten sposób (i w ogóle) kogoś poznam...

też jestem na randkowej Duży uśmiech

ja już nie jestem...

Reply
Spróbujcie na gazeta.pl randki....tam jest cafe.pl zupełnie za darmo.
Nie trzeba płacić i można być tak długo, jak się chce.
Ja tam znalazłam. Powodzenia.

Reply
E, czaty są fajowe. To dziś pamiętam te wojny czatowe Wywracanie oczami

A na Cafe bylem, jednak nie mój przedział wiekowy Szczęśliwy

W necie można poznać kogoś wartościowego, jednak wszystko zależy od miejsca w ktorym tego kogoś wyczaimy. Portale randkowe są słabym pomysłem, bo tam każdy musi sie zareklamować od najlepszej strony. Często ściemniając. A to trzeba być sobą przeca.
All who stand in my way will die.

Reply
(12-08-2012, 21:28)Dev napisał(a):  E, czaty są fajowe. To dziś pamiętam te wojny czatowe Wywracanie oczami

A na Cafe bylem, jednak nie mój przedział wiekowy Szczęśliwy

W necie można poznać kogoś wartościowego, jednak wszystko zależy od miejsca w ktorym tego kogoś wyczaimy. Portale randkowe są słabym pomysłem, bo tam każdy musi sie zareklamować od najlepszej strony. Często ściemniając. A to trzeba być sobą przeca.

Polać mu....dobrze gadaWykrzyknikWykrzyknik!

Reply
Hahaha...bo tobie Dev tylko o wojny czatowe chodzi, bo w tym się możesz wyżyć, namieszać. Ale poznać normalną dziewczynę i być z nią, to już za nudne jest.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości