Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto szukać kogoś w necie ?
Kiedyś byłam zarejestrowana na sympatia.pl, ale trwało około miesiąc i nie podobało mi się wcale... zresztą było to 2 lata temu... no i teraz na pewno nie założyłabym tam konta
Szukanie kogoś w małym miasteczku nie jest łatwe, poza tym tak naprawdę to nikogo nie szukałam... ale też nikogo nie spotkałam przypadkiem... i nadal jestem sama, no nie sama - mam 2 dzieci...
Napiszcie, szukać kogoś w necie, czy w ogóle go szukać ? Czy sam się kiedyś znajdzie ? Bo tak naprawdę to żyję sobie spokojnie i właściwie niczego mi nie brakuje, ale tak na serio, to jednak przypałby się ktoś obok....

Reply
Stojąc z założonymi rękami szczęścia nie znajdziesz. Czy szukanie kogoś w internecie ma sens? Jeżeli jesteś osobą ze "specjalnymi wymaganiami" jak najbardziej ma, jeżeli jesteś jednym z szaraczków to wtedy jest bez sensu.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
co znaczy "ze specjalnymi wymaganiami" ?
i jak się szuka ?
nigdy nie szukałam facetów - zawsze się znajdywali sami, w różnych ilościach... ale widocznie się zmieniłam, albo jestem za stara, bo facetów już nie znajduję, ani oni się nie znajdują...
dziwne to życie - pewno jestem starą ropuchą, która w ogóle czegoś chce ?

Reply
(11-08-2012, 21:12)Luna napisał(a):  Kiedyś byłam zarejestrowana na sympatia.pl, ale trwało około miesiąc i nie podobało mi się wcale... zresztą było to 2 lata temu... no i teraz na pewno nie założyłabym tam konta
Szukanie kogoś w małym miasteczku nie jest łatwe, poza tym tak naprawdę to nikogo nie szukałam... ale też nikogo nie spotkałam przypadkiem... i nadal jestem sama, no nie sama - mam 2 dzieci...
Napiszcie, szukać kogoś w necie, czy w ogóle go szukać ? Czy sam się kiedyś znajdzie ? Bo tak naprawdę to żyję sobie spokojnie i właściwie niczego mi nie brakuje, ale tak na serio, to jednak przypałby się ktoś obok....

Szukałam, znalazłam, pokochałam i z wzajemnością i to z czatu, bo jestem nieśmiała, nigdy nic nie ukrywałam i byłam szczera. Nigdy sam nie znajdzie, szczęściu trzeba pomóc. Poszukaj kogoś z miejscowości lub na czacie, spotkaj się a jeśli się spodoba zakochuj się Uśmiech

Reply
(11-08-2012, 22:11)Luna napisał(a):  co znaczy "ze specjalnymi wymaganiami" ?
i jak się szuka ?
nigdy nie szukałam facetów - zawsze się znajdywali sami, w różnych ilościach... ale widocznie się zmieniłam, albo jestem za stara, bo facetów już nie znajduję, ani oni się nie znajdują...
dziwne to życie - pewno jestem starą ropuchą, która w ogóle czegoś chce ?

Specjalne wymagania: Nie pije, nie pali, nie ćpa, dziewica, inteligentna, ułożona, tolerancyjna, z pasją, wiek: 18-23, wyględna, pogodna.

Oferuję: Chleje piwsko litrami, palę paczkami, przynajmniej nie ćpam Uśmiech, prawiczkiem akurat jestem, raczej oczytany niż inteligentny, ułożony, skrajnie nietolerancyjny, pasję mam nudne jak cholera, 18 latek, garbaty i przesadnie chudy, nastrój a'la mobilny cmentarz.

Dlatego olewam to, będę se żył sam. Chyba że dostanę czymś ciężkim w głowie i poukłada się w niej jak powinno.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Mnie się nigdy nikt sam nie znajdował, kiedyś miałem dziewczynę którą poznałem przez internet ale to nie był udany związek, ale nigdy nie poznałem kogoś bezpośrednio na portalach randkowych choć byłem na wielu zarejestrowany, jedynie rozmawiałem z kilkoma dziewczynami, nie lubię szukać kogoś przez internet bo trzeba długo gadać o sobie, znajdywać wspólne tematy aby zainteresować kogoś i nie jest to łatwe aby kogoś przekonać do siebie, nawet jest to chyba trudniejsze niż w realu bo inaczej jak gada się z kimś kogo się widzi oraz chodzi też o mowę ciała, ale nie mam wyjścia innego

Reply
Fajnie wszyscy napisaliście Uśmiech
Zobaczę, co wypatrzę, ale zapewne spróbuję, lecz właśnie - pytałam o internet, bo wiem o tym że wiele osób w ten sposób się poznało, a potem coś z tego wyszło.
Różnie pisaliście i właściwie żadnych rewelacji, czy informacji, o których bym nie wiedziała, ale jest czarno na białym, więc poczytam jeszcze te Wasze odpowiedzi i pomyślę, co można z tym począć, albo jak rozpocząć.

Reply
A propos, zna ktoś dobre strony gdzie można kogoś poznać?

Reply
(12-08-2012, 12:02)rafal1537 napisał(a):  A propos, zna ktoś dobre strony gdzie można kogoś poznać?

Ja skorzystałam z czaterii.
Wiem, że czat tragiczny, ale weszłam na regionalny.
Mniej zboczeńców, a więcej osób, które szukają miłości.

Reply
(12-08-2012, 17:19)Niewidzi@lna napisał(a):  
(12-08-2012, 12:02)rafal1537 napisał(a):  A propos, zna ktoś dobre strony gdzie można kogoś poznać?

Ja skorzystałam z czaterii.
Wiem, że czat tragiczny, ale weszłam na regionalny.
Mniej zboczeńców, a więcej osób, które szukają miłości.

Heh czaty też nie dla mnie kiedyś weszłem to nikt się nawet do mnie nie odezwał

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości