Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia
kierowca w Polsce wcale nie jest takim pożądanym i dobrze płatnym zawodem. Po technikum to maksymalnie 5 tysi miesięcznie, chyba że ma szczęście/układy/dupę (niestety mamy XXI wiek i można wiele tym zdziałać w wypadku dziewczynek). Ja kończę edukację na szczeblu średnim tylko dlatego że chce robić to co kocham, nie to co mi przyniesie pieniądze. Swoją drogą nie dziwię się kolejarzom jak po 25 latach naprawdę trudnej i odpowiedzialnej pracy nie dostaną nawet 3 tysięcy.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
(14-08-2012, 00:24)Pułkownik napisał(a):  . Po technikum to maksymalnie 5 tysi miesięcznie

To źle? to cholernie dużo

Reply
(14-08-2012, 09:51)rafal1537 napisał(a):  
(14-08-2012, 00:24)Pułkownik napisał(a):  . Po technikum to maksymalnie 5 tysi miesięcznie

To źle? to cholernie dużo

Dokładnie po ukończeniu technikum chciałabym zarabiać te 5 tysięcy złotych jak najbardziej, a nie jak niektórzy co mają 1200zl marne

Reply
Gdybym miał chociaż 2 tys. lub 3 to też było by dobrze i to bardzo dużo na mnie

Reply
właśnie to jest najgorsze w średnim wykształceniu, brak możliwości awansu.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
(15-08-2012, 01:14)Wiola napisał(a):  
(13-08-2012, 22:20)Niewidzi@lna napisał(a):  A gdzie robiłaś studia, bo właśnie o takich myślałam. Ale jestem przerażona, boś nie chce nocek zawalać lubię spać hehe a tak serio skoro papierek nic nie wart może coś po tech znajdę, dobrze płatną pracę hmmm

Politechnika Gdańska.
Przemysł chemiczny ma już tak zaawansowane technologie, że po samym technikum nikt nawet nie będzie chciał z Tobą rozmawiać. Z technikiem zatrzymasz się ewentualnie na marnej pracy w laboratorium - może jakiejś kontroli jakości - bez perspektywy dalszego rozwoju. Ludzie, u mnie w firmie, po technikum zarabiają max do 2 tys. i to jest ich szczyt możliwości - nie ma opcji awansu. Po studiach, w zależności oczywiście od stanowiska czy powierzonych obowiązków, te zarobki są kilka razy większe.

Gdańsk, jak dla mnie za daleko. Mam nadzieję, że znajdę coś podobnego w Toruniu lub Bydgoszcz, tylko i tak nie wiem, jak się za zabrać, ale mam jeszcze czas.

Reply
(14-08-2012, 00:24)Pułkownik napisał(a):  Po technikum to maksymalnie 5 tysi miesięcznie

Mam skończone technikum, studiuje obecnie zaocznie, ale taką pensję to pewnie nie prędko zobaczę.
A cieszyłam się z mojej marnej podwyżki (=

Reply
Rachunkowość i finanse...

Reply
(10-08-2012, 17:53)Niewidzi@lna napisał(a):  Studiowaliście,studiujecie, czy chcecie studiować?
Podzielmy się informacjami o studiachOczko

ChętnieUśmiech Właśnie wróciłam..z zaocznych podyplomowych , pierwszy zjazd. Fantastyczny znów czas!

Reply
(02-09-2012, 18:32)Sama napisał(a):  ChętnieUśmiech Właśnie wróciłam..z zaocznych podyplomowych , pierwszy zjazd. Fantastyczny znów czas!

Zjazd już we wrześniu? Co tak wcześnie? Na podyplomowych rok zaczyna się we wrześniu czy jak?

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości