Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ankieta: Jesteś samotny czy sam?
Samotny
Sam
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotni czy tylko sami?
dzieki, jakos noc przezylem. co prawda w pracy siedze spocony jak mysz po tabletce na goraczke, ale nie jest zle.

Reply
Jak po pracy ? Teraz weekend się zaczął, to masz trochę oddechu i czas na leczenie.
A mnie też się trochę różnych spraw nazbierało do załatwienia, to pewnie zajęta będę. Jak będę miała czas, to tu wpadnę.

Reply
jakos dzis przezylem. Nie wzialem tabletek na goraczke, a to blad. Melduje u!sie w wyrku....
Milego weekendu! Cholera, mialem caly weekend zaplanowany a tu padaczka kompletna.

Reply
Dobre łóżko nie jest złe. Wypoczywaj, w poniedziałek będziesz jak nowo narodzony.Cwaniak

Reply
sie wlasnie obudzilem w poniedzialek. moze nie nowonarodzony, ale na dobrej drodze do ozdrowienia. Podstawowe funcje orgaznizmu w normie.
Milego tygodnia!

Aha, ale pogoda byla wczoraj tak piekna ze sie omal wlasna piescia nie zabilem siedzac w domu.

Reply
Pogoda w Polsce chyba gorsza, ociepliło się do ok. 7-8 st.,ale pochmurno i deszczowo. Dopiero na weekend przewidują wybuch prawdziwej wiosny do 14-15 st.i słońce Cwaniak

Reply
Ja się kwalifikuje do obydwu grup.Świeżo po rozstaniu z facetem po prawie 8 latach,zabrał nawet psa...Mieszkam za granicą,znajomośći bardzo powierzchowne,bo przyjaźń na emigracji raczej nie istnieje,wartościowi ludzie powyjeżdzali,na tutejszych się spaliłam Smutny

Reply
(02-09-2012, 22:14)Kalimera napisał(a):  Ja się kwalifikuje do obydwu grup.Świeżo po rozstaniu z facetem po prawie 8 latach,zabrał nawet psa...Mieszkam za granicą,znajomośći bardzo powierzchowne,bo przyjaźń na emigracji raczej nie istnieje,wartościowi ludzie powyjeżdzali,na tutejszych się spaliłam Smutny

Czesc!

Ja tez jestem "zagraniczny", a wrecz "zaoceaniczny" Oczko Od rodakow daleko, teraz praktycznie nie mam z kim porozmawiac po polsku, mieszkam daleko od poloni. Czesto mi brakuje, ale z drugiej strony z miejscowymi da sie zyc. Chyba sie zasymilowalem az za bardzo. Tutaj tak jest ze najpierw przyjaciol ma sie polakow, potem imigrantow innych nacji, a na koncu lokalnych. Tak ze przyjaznilem sie z chinczykami, iranczykami itd itp, a teraz mam glownie znajomych tu urodzonych choc niekoniecznie etnicznie bialych.

No ale z zabraniem psa to juz przegial... trzymaj sie i napisz jak ci leci. Moze teraz to nie wyglada najlepiej, ale czlowiek to takie zwierzatko ze sie przystosuje i przyzwyczai, a ze czas leczy rany....

Reply
Bardzo tęsknie Smutny za psem.
Za normalnym życiem,za swoim dawnym "ja" sprzed etapu eks, kiedy jeszcze wierzyłam w miłość,w ludzi,w przyjaźń i że najważniejszy w życiu jest szacunek do drugiego człowieka.Mój były powoli mnie niszczył,zabijał we mnie tę wiare i doprowadził to tego,że nie wierze w siebie,w szczęscie i nic dobrego.
Mam gorszy dzień. Ogólnie jakoś daje rade,trochę boje sie wyjść do ludzi...naprawde zaczynam sie ich bać Smutny
Pozdrawiam!

Reply
(07-09-2012, 20:35)Kalimera napisał(a):  Bardzo tęsknie Smutny za psem.
Za normalnym życiem,za swoim dawnym "ja" sprzed etapu eks, kiedy jeszcze wierzyłam w miłość,w ludzi,w przyjaźń i że najważniejszy w życiu jest szacunek do drugiego człowieka.Mój były powoli mnie niszczył,zabijał we mnie tę wiare i doprowadził to tego,że nie wierze w siebie,w szczęscie i nic dobrego.
Mam gorszy dzień. Ogólnie jakoś daje rade,trochę boje sie wyjść do ludzi...naprawde zaczynam sie ich bać Smutny
Pozdrawiam!

Nie daj sie zwariowac. Poczatki po rozstaniu sa ciezkie, zwlaszcza jak zwiazek byl toksyczny. Roznie ludzie reaguja na rozstanie, ale nigdy nie jest to przyjemny proces.
Miejmy nadzieje ze w koncu odbudujesz siebie na tyle zeby wejsc w jakas sensowna relacje. Daj sobie czas, nic na sile.

Psa faktycznie szkoda, bylego jakos nie bardzo Oczko

Trzymaj sie!

Aha, fuzzy_logic z tej strony. Wlasnie doczytalem ze nie jestem zalogowany.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości