Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd, czy charakter ???
(20-08-2012, 21:08)Amma napisał(a):  I to i to.
Chociaż najpierw patrzę na wygląd. Jednak charakter jest ważniejszy.
Zdarzało się, że o patrzę idzie w szkole chłopak super przystojny i w ogóle cud miód malina. W momencie, gdy do niego zagadam, wychodzi na jaw, że to kretyn totalny. To taki chłopak choćby był najprzystojniejszy w szkole, u mnie jest skreślony. Mogę na niego spojrzeć znów, ale nie przyciągnie ponownie mej uwagi.

Witaj ponownie Język
Trochę racji w tym jest..... Oczko

Reply
(15-08-2012, 15:59)adamo_22 napisał(a):  Mówicie, że wygląd nie ma znaczenia. Ja zawsze powtarzam, że szukam osoby, która przyciągnie mój wzrok wyglądem a zatrzyma przy sobie charakterem. ;]

Z demotów czy nie Duży uśmiech to jest totalna prawda Oczko.

Moim zdaniem ludzie którzy mówią, że wygląd nie ma dla nich najmniejszego znaczenia kłamią Język. Inną kwestią jest indywidualny gust każdego z nas, co dla jednych jest brzydkie, dla innych jest ładne, jedni lubią szczupłe dziewczyny inni pulchne itp itd. Jednak każdy zwraca uwagę na wygląd, mogą to być szczegóły typu uśmiech, oczy, włosy, styl ubierania się, ale to one przyciągają i zachecają do bliższego poznania Oczko.

A co do tego, iż można zmienić u kogoś włosy, styl ubierania się, perfumy ale należy zadać sobie bardzo istotne pytanie, czy po tych zmianach ten ktoś nadal będzie sobą? A może decyduje sie na te zmiany, tylko dlatego aby się nam podobać? Język

Według mnie wygląd zewnętrzny często odzwierciedla wnętrze człowieka, oczywiście nie jest to regułą ale u mnie np się sprawdza Oczko.
"Opróżnij umysł, bądź bezforemny, bezkształtny, jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje się filiżanką, wlewasz do butelki, jest butelką, wlejesz ją do czajniczka, staje się czajniczkiem. Woda może płynąć swobodnie lub niszczyć. Bądź jak woda, mój przyjacielu."

Reply
Wygląd ma ogromne znaczenie bo dużym stopniu to on powoduje zauroczenia... -.-

Reply
Moim zdaniem wygląd ma znaczenie duże , oprócz charakteru musi być kwestia:"podobania się czyli jak cię widza tak cie pisza.jak mówi moja koleżanaka facet może miec super charakter ale z pasztetem na ulice by nie wyszła))

Reply
I takie własnie są kobiety... Nie obrażając oczywiście.

Reply
(24-09-2012, 11:43)Oborsky napisał(a):  I takie własnie są kobiety... Nie obrażając oczywiście.

A mężczyźni tacy nie są? Oczko myślę, że to działa w obie strony Język.
"Opróżnij umysł, bądź bezforemny, bezkształtny, jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje się filiżanką, wlewasz do butelki, jest butelką, wlejesz ją do czajniczka, staje się czajniczkiem. Woda może płynąć swobodnie lub niszczyć. Bądź jak woda, mój przyjacielu."

Reply
bądźmy szczerzy Uśmiech chłopaki Uśmiech dla każdego się liczy i wygląd i charakter dla nie których, bo nie którym to lotto, mnie osobiście facet musi pociągać, jak mam spać z kimś kto mi się nie podoba??? ale charakter jest bardzo ważne, nawet jeśli ktoś będzie piękny co z tego jak jest chamem, wolę kogoś kto mi ujdzie a fajowego z charakteru.

Reply
Takie rzeczy i myślenie powoduje u mnie dziwną myśl. Człowieka w tych czasach traktuje się jak rzecz...

Reply
(01-10-2012, 15:40)Oborsky napisał(a):  Takie rzeczy i myślenie powoduje u mnie dziwną myśl. Człowieka w tych czasach traktuje się jak rzecz...
konkretnie co? Ty był byś z dziewczyną która wcale a wcale Ci się nie podoba? chyba zagadujesz do jakiejś w którejś coś Ci się spodoba, nie masz pojęcia o jej charakterze....

Reply
Przepraszam bardzo... Ale najpiękniejszych dziewczyn nie miałem... -.- A i tak suki był za przeproszeniem... Jestem brzydki Smutny

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości