Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd, czy charakter ???
Mówicie, że wygląd nie ma znaczenia. Ja zawsze powtarzam, że szukam osoby, która przyciągnie mój wzrok wyglądem a zatrzyma przy sobie charakterem. ;]

Reply
Pierwsze spojrzenie jest zawsze na wygląd. Żeby się kimś zainteresować i zacząć rozmawiać, zawsze najpierw używamy wzroku. Dopiero później przy rozmowie wychodzi charakter. Niektórzy bardziej zyskują przy bliższym poznaniu, a inni tracą. Patrząć na kogoś oceniamy jego wygląd i po wyglądzie i ruchach wyobrażamy sobie jego charakter. Jeśli ocena wypada pozytywnie i rozmowa się klei, mamy ochotę na dalsze spotkania. Z czasem okazuje się, czy dobrze wybraliśmy, czy się pomyliliśmy.
Trzeba pamiętać jednak o tym, że jesli na początku nas coś drażni w tej osobie, to raczej to się już nie zmieni.
Nie ma złotego środka, każdy ma wady i zalety, rzecz w tym, żeby zalet było wiecej , a wady jak najmniej nas drażniły.

Reply
(15-08-2012, 15:59)adamo_22 napisał(a):  Mówicie, że wygląd nie ma znaczenia. Ja zawsze powtarzam, że szukam osoby, która przyciągnie mój wzrok wyglądem a zatrzyma przy sobie charakterem. ;]

To chyba tekst z sympatiiDuży uśmiech

Reply
Skąd ?Duży uśmiech Żeby nie było to mój tekst, na pewno go nie ukradłem ;p
Zawsze może być tak, że 'jedzą' tylko oczy ;p Czyli z zewnątrz wszystko fajnie, ale w środku druga osoba ma niewiele do zaoferowania ;]

Tak tylko zawsze w drugiej osobie będzie coś nas drażniło. Trzeba kochać wady i zalety ;p

Reply
Wygląd czy charakter? Odwieczne pytanie - co z tych dwóch jest ważniejsze. Mnie osobiście wydaje się że jedno i drugie jest ważne. Oczywiście w zakochanych oczach obiekt uczuć nabiera niesamowitych walorów hm... estetycznych Język jednakże zanim człowiek się zakocha to na starcie przyjemna aparycja jest niemalże kluczowa.

Jednakże nawet najlepszy wygląd na niewiele się zda jeśli pod piękną opoką nie kryje się nikt ciekawy... albo jeszcze w gorszym przypadku ktoś zwyczajnie nieprzyjemny. Tym większe rozczarowanie. Smutna sprawa, ale niestety nierzadka.

Jakby nie patrzeć warto jest dobrze wyglądać... i również warto pielęgnować nie tylko wygląd ale i charakter Uśmiech))

Jak dla mnie to suma zachowania, wyglądu i sposobu bycia czyni nas interesującymi... albo nie Język

Reply
(15-08-2012, 15:59)adamo_22 napisał(a):  Mówicie, że wygląd nie ma znaczenia. Ja zawsze powtarzam, że szukam osoby, która przyciągnie mój wzrok wyglądem a zatrzyma przy sobie charakterem. ;]

Taki on Twój, jak sztabka złota moja. Demotywatory, Demoty i inna twórczość tego typu używa tego zdania. Fotka, Sympatia itd wpisz w google. Szczęśliwy
All who stand in my way will die.

Reply
(15-08-2012, 19:58)Dev napisał(a):  

Taki on Twój, jak sztabka złota moja. Demotywatory, Demoty i inna twórczość tego typu używa tego zdania. Fotka, Sympatia itd wpisz w google. Szczęśliwy

Ale... ale... no niech będzie. Sprawdze to Duży uśmiech

Reply
Nom też to chyba widziałem na demotach Język

Reply
I to i to.
Chociaż najpierw patrzę na wygląd. Jednak charakter jest ważniejszy.
Zdarzało się, że o patrzę idzie w szkole chłopak super przystojny i w ogóle cud miód malina. W momencie, gdy do niego zagadam, wychodzi na jaw, że to kretyn totalny. To taki chłopak choćby był najprzystojniejszy w szkole, u mnie jest skreślony. Mogę na niego spojrzeć znów, ale nie przyciągnie ponownie mej uwagi.

Reply
Dla mnie niepojętym zjawiskiem jest to, że osoby o ponadprzeciętnej urodzie mają w większości przypadków straszny charakter, brak inteligencji i zerowe maniery. Dlaczego tak się dzieje? Czyżby ilość dobrych genów człowieka była tak ograniczona by mogła iść albo w wygląd albo tylko w mózg?

Też pierwsze patrze na wygląd. Jest on ważny, jednak raczej podobają mi się dziewczyny przeciętne. Trafiając na taką jest większa szansa, że ma coś w głowieUśmiech Charakter jest jednak ważniejszy i nawet jeśli dziewczyna bardzo mi się podoba to brak osobowości, kultury czy inteligencji przekreśla ją na starcie.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości