Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jesteście szczęśliwi?
W pewnym, małym sensie tak. Troskliwych rodziców mam, liczyć na nich mogę.
Dalej to już seria powodów nie do szczęścia...brak towarzystwa na co dzień (zarówno kobiety jak i jakiś znajomych), brak stałej pracy, czasem brak mobilizacji, a to już wystarczająco dużo by nie czuć się szczęśliwym.
Dlatego robię sobie małe "szczęśliwątka" np. o dzisiaj zjemy coś dobrego.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Pomyślmy..

mam: dostęp do społeczeństwa, dach nad głową, zdrowie, w co się ubrać, dostęp do żywności, czuje się bezpieczna.
Tak więc z punktu widzenia pra-człowieka jestem w 140% szczęśliwa.
Mężczyzna jest jak pieprz, gdy go rozgryziesz, poczujesz jak piecze.

Reply
Szczęście dla mnie jest chwilowe , nie wiem czym to dla mnie może być rozmowa z kimś , mieć tą świadomość że ma się bardzo bliską osobę.. no choć dawno takiej nie miałem , dobra materialne tylko te na których mi zależy i sam zapracuje by coś mieć, ale ogólnie to ludzie , parę osób na których mogę liczyć.

Reply
Jestem szczęśliwa, kiedy osiągam jakieś sukcesy. Nieważne czy wielkie, czy małe. Rok temu zdałam prawo jazdy - byłam strasznie szczęśliwa, potem matura. Z mniejszych sukcesów np. nowe danie, które ugotowałam. Najszczęśliwsza jestem przy moim chłopaku, kiedy pokazuje mi, że mnie kocha, zabiera w nieznane miejsca, przygotowuje niespodzianki, co jest niestety rzadkością. Bardzo źle wplywa na mnie nadmiar wolnego czasu - wtedy jestem nieszczęśliwa, bo za dużo myślę i nie umiem się pogodzić z popełnionymi błędami oraz moją bezradnością.

Reply
Wiecie co? Ja wychodzę z założenia, że trzeba się cieszyć z tego co się ma, inni mają mniej. Jeżeli człowiek w dzieciństwie i wczesnej młodości, dostał od życia dosyć poważnie po łbie, to potrafi cieszyć się tym, na co ciężko sobie sam zapracował i ile zdobył. Nawet jeżeli dla kogoś patrzącego z boku, to wcale nie tak wiele.
Jestem szczęśliwa, że mam to co mam.
Jestem szczęśliwa, bo mam święty spokój i jestem niezależna.
Jestem szczęśliwa, bo... jestem ,), dostałam szansę na przeżycie swojego życia.
Tylko tyle i tak wiele równocześnie ,))

Reply
(22-08-2012, 01:01)biolante napisał(a):  Jeżeli człowiek w dzieciństwie i wczesnej młodości, dostał od życia dosyć poważnie po łbie, to potrafi cieszyć się tym, na co ciężko sobie sam zapracował i ile zdobył. Nawet jeżeli dla kogoś patrzącego z boku, to wcale nie tak wiele.
choć to mnie dotyczy to mimo wszystko ja nie jestem szczęśliwy

Reply
Krótko i na temat - nie, nie jestem szczęśliwy. Wszystko przez samotność. Niestety.

Reply
Często zastanawiam się czy szczęście istnieje. Niestety ono jest.
Nie doświadczyłam, ale po co mi one.

Reply
Ja mogę powiedzieć jedynie, że chyba o szczęściu dopiero będzie można powiedzieć, kiedy najgłębszy cel życiowy każdego z nas uda się zrealizować. Ja aktualnie mam wiele powodów do zadowolenia: zdrowie, ciepła rodzina, praca, skończone studia itd mogłabym wymieniać, ale zgadzam się z jedną osobą, która pisała o tym, że bez tej ukochanej osoby, brakuje kolorów w życiu, bo nic nie cieszy w 100%.
Ja wiem jedno, moje życie będzie szczęśliwe w momencie kiedy będę mieć własne dziecko- spotka mnie cud Uśmiech [/b]

Reply
W takim razie do dzieła!Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości