Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jesteście szczęśliwi?
Czy czujecie się szczęśliwi? Jeśli tak, to co daje Wam szczęście? Jeśli nie, to czego potrzebujecie do szczęścia?

Reply
Mi szczęście daje dobrze wykonana praca, gdy inni są ze mnie zadowolenie, gdy uda mi się zrealizować cel, gdy odnajduję w sobie kolejna pasję nawet gdy ta trwa zaledwie kilkanaście godzin.

Reply
Szczęście to pojęcie bardzo względne. Mi do szczęścia brakuje osoby, z którą mogłabym dzielić radości i smutki. Bez tego nic nie cieszy w stu procentach...

Reply
Wiem o czym mówisz. Mnie też przez wiele lat brakowało tej naważniejszej osoby. Samotne wycieczki, samotne urlopy, niby w grupie, ale to nie to samo. Teraz na szczęście to się zmieniło, czego wszystkim naprawdę szczerze życzę.
Szukajcie kochani tej swojej połówki, naprawdę warto

Reply
Czy jestem szczęśliwa? To bardzo trudne pytanie. Jeśli człowiek może powiedzieć, że nie jest nieszczęśliwy, to już chyba dużo...
Pewnie nie doceniamy małych rzeczy, z których też trzeba się cieszyć.
Chyba jednak do końca nie jestem szczęśliwa....
Phil Bosmans pisze, że <całe szczęście uzależnione jest od "kochać" i "być kochanym">, nic dodać, nic ująć...

Reply
(31-01-2012, 18:12)Panther napisał(a):  Czy czujecie się szczęśliwi? Jeśli tak, to co daje Wam szczęście? Jeśli nie, to czego potrzebujecie do szczęścia?

Nie czuję się, abym była szczęśliwa w 100%, ale nie jest tak, iż cały czas jestem nieszczęśliwa. Są takie rzeczy co sprawiają, że w danym momencie jestem szczęśliwa. Do szczęścia zawsze będzie czegoś brakować, chyba nie da się osiągnąć stanu, gdy jesteśmy pełni szczęśliwi.

Reply
A ja jestem bardzo nieszczęśliwy z powodu braku drugiej polówki, ale także z powodu błędów jakie popełniłem w przeszłości z czego to zmarnowałem sobie życie, oraz rzeczy których nie zrobiłem

Reply
Błędy zawsze czegoś nas uczą. Teraz jesteś mądrzejszy. A może da się coś naprawić z dawnych spraw. Jeśli nie, to życzę powodzenia w szukaniu nowego szczęścia.

Reply
Mnie do szczęścia również brakuje drugiej osoby Uśmiech więc jest nas tu więcej. Ogólnie jest całkiem nieźle....mam pracę, z materialnych rzeczy samochód....dach nad głową więc jakoś to życie leci. Ale jakby ktoś się zjawił u mego boku to byłoby o niebo lepiej.

Reply
momentami jestem szczęśliwa natomiast są takie chwile, że do szczęścia brakuje mi bardzo wiele i tych chwil jest więcej niż szczęślkiwych. żeczywiście mam pracę, którą kocham gdy jestem w niej jestem szcęśliwa w jakimś stopniu do niej uciekam... pozanią nie jestem w stanie odnaleźć szczęścia może tam są moje niespełnione marzenia....wiem brzmi to jak pracoholizm (nie jestem pracoholiczką) po prostu tam nie myślę o swoich problemach i nieszczęściach....
zgadzam się z Imperatorowa Grzesznic jak i innymi do szczęścia brakuje mi drugiej połówki, bez niej dom jest pusty więc nie chce się do niego wracać nie ma do kogo...

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości