Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy próbować dalej???
tak szczerze... nie wiem czy warto i czy mam dosc siły.myślę że ona sie nie zmieni, poprostu znowu potrzebuje wsparcia.

Reply
Oczywiście, że się nie zmieni. Dostanisz wsparcie, żeby ją skutecznie odstraszyć. Podejrzany I zająć się wreszcie swoim życiem, a nie wspomnieniami o niej. Wywracanie oczami

Reply
i kobitka kombinuje dalej) dodała swoje zdjecie które kiedys bardzo lubiłem i subskrybuje mój profil.nie wiem co chce zdziałać i czy to jakas nowa jej zagrywka??? może chce pryjaciela ?teraz raczej nie móglbym byc jej przyjacielem , bo co to by była teraz za przyjaźń???.na razie siedzi cicho ,nie odzywa sie.

Reply
to może spytaj się o co jej chodzi

Reply
ja sie sam nie odezwe, juz nie.Jak ma sprawe to niech sama napisze.wiem czego potrzebuje wsparcia i koła ratunkowego.

Reply
Ja nie wiem po co to w ogóle rozkminać. Co to znaczy, że "subskrybuje Twój profil"? Człowieku...brak słów... Nie mam nic przeciwko rozmowom przez internet, poznawaniu ludzi, ale nie ma co mówić o tego typu podchodach. Są śmieszne - ujmując to delikatnie.
Nie wiem czy zależy Ci na kimś dość wartościowym, ale jeśli tak to w ogóle "wylecz się" z obserwowania profili, zachowań fejsbukowych, czy innych tego typu pierdół. No i przede wszystkim nie daj się wciągnąć w takie pranie mózgu.
Zamknij temat dla siebie i nie przeżywaj, bo nie warto. Nie ważne czy przez internet, czy w świecie rzeczywistym. Oczko
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
rozumiem cię.)) ja wole spotkania na realu, ale co miałem zrobić gdy kobieta chciała rozmawiać tylko tam, myslałem że potem to sie zmieni... Sam widze że nie ma sensu i szkoda nerwów.Laska znowu jest sama i robi podchody ,lecz drugiej szansy nie będzie.Musiała by się zmienić o 180 stopni a na to nie licze)) to nawet nie jest przyjaźń, tak się ludzi nie traktuje.

Reply
ciąg dalszy tematu...dowiedzialem się dlaczego była taka dziwna , mianowicie-czekała na faceta który 8 lat siedział w więzieniu i który juz raz ja oszukał...szczena mi opadłaŚcianarobiłem za koło ratunkoweAnioł

Reply
Karol.....dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi więc daruj sobie tamtą pannę, jest tyle fajnych dziewczyn na świecie że jest w czym wybierać. Nikt nie mówi że będzie łatwo ale warto szukać dalej, bo kiedyś jak będziesz pił kawę w kuchni to będziesz miał w świadomości że Twoje szczęście śpi za ścianą. Trochę czasu i cierpliwości....a będzie dobrze.
Najważniejsze to się nie poddawać.... NIGDYWykrzyknikWykrzyknik! Diabeł

Reply
Szczerze? Nie czytałam całego wątku... Wróć, nie przeczytałam go w ogóle...
Ale przeczytałam ostatni post Callisto Uśmiech I całkowicie się z nią zgadzam!
Jest taki facet w moim życiu, na którym zależało mi wiele lat Uśmiech Zawsze wydawało mi się, że kiedyś będzie z tego coś poważnego ale niestety ostatnio bardzo jasno dał mi do zrozumienia, ze nieWykrzyknik
I nie jest mi z tym łatwo bo jednak pewien okres życia się zakończył ale z drugiej strony się cieszę, w końcu wiem na czym stoję Duży uśmiech
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości