Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy próbować dalej???
Dzięki )) Jesteście super teraz widzę jak byłem zaślepiony... a ona nawet zadzwonić nigdy nie potrafiła tylko sygnały puszczała , nawet szkoda jej było na telefon do mnie) Była bardzo ladna i niestety tylko to... kilka razy zwalniali ją z róznych firm bo miala lewe ręce i byla pyskata, nie widziała nic oprócz czubka własnego nosa. Otworzyliście mi oczy dziękuje)) Mam wyj----e i ide z kumpelą na piwo))

Reply
Masz racje Wiola.wykorzystywała mnie w sposób emocjonalny.Wiedziała że cos do niej czuje i celowo trzymała mnie w niepewności(jak przyjadę to zadzwonie , jak będe to sie zobaczymy lub jak będe to ci opowiem ) nie wiem jaki to miało cel...chciała mieć przydupasa z którym zawsze mogła pogadać i który zawsze był i pomógł ??? tym bardziej czuję ulgę że wurzuciłem ją z fb to zwiększyło moje ego.niech wie że nie można bawic sie ludzmi i ich uczuciami.

Reply
Dokładnie,Koleżanki doradzą najlepiejOczkoAle jeśli chodzi o mnie,to to co napiszę może zabrzmieć nieco Szowinistycznie,ale że tak powiem napiszę to po wojskowemuOczko*A więc Pamiętaj,że Jesteś Karolu Facetem i to Ty Wybierasz,a jak się co niektórym Pannom poprzestawiało w du..chOczkoto niech się na polowanie wybiorą z procą na jakiegoś szczura albo kuropatwęOczkoJest parę porządnych Kobiet i nie warto marnować nawet czasu a zwłaszcza emocji jak już w grę wchodzą uczucia na jakieś tam Panny co sobie życia nie umieją ułożyć bo były po prostu łatwe,a teraz grają niedostępne,czyli jak chcesz to płaćOczko*Tak to wygląda w praktyce.Także Karolu trzymaj się i Pamiętaj,ze Nas jest mniej i to takie Dziewczynki mają własnie problem,po prostu szukają sponsora.Nie róbmy z siebie naiwnych zniewiesciałych facetów.Jak to się mówi są trzy nałogi,które zgubią każdego faceta:alkohol,hazard i Kobiety.Jak już mamy w nie popadać to sami wybierajmy czas kiedy chcemy się napić,pograć w kości czy pod...yćOczko**Krótko i na temat.Mówię Ci to dla tego,że mnie juz trzy krotnie nadmierna ufność w czyste intencje Kobiety niemal zwlokła z tego swiata.Salut!OczkoPrzepraszam Panie jesli zawiało Szowinizmem,ale niestety innej prawdy mi zycie nie pokazałoOczko.

Reply
Dokładnie Brachu,słuchaj Naszych Kolezanek.Ja jak trafiłem na to forum to byłem bardzo roztrzesiony i to własnie Nasze Forum pomogło stanąc mi na nogi,co w wiekszosci zasługa jest Naszych Własnie Koleżanek.Rowniez skorzystam z okazji i Podziekować Ci chcę za punkt Reputacji.Mam u Ciebie dług Brachu.Pozdrawiam SerdecznieOczko**

Reply
to ja mam dług u was)) Bardzo mi pomogliście ,otworzyliście mi oczy.dzięki wam i moim znajomym zrozumiałem jak bardzo sie myliłem co do danej osoby.Poświęciłbym dla niej wtedy wszystko ,myslełem że jest iideałem. A teraz niech sp-----laZły Życie jest piękne , pełne wzlotów i upadkow nie warto marnować czasu ))

Reply
W ramach odwdzięczenia się możesz zaprosić nas na wódkę, nie wiem jak reszcie towarzystwa ale mnie się przyda zwłaszcza dzisiaj Uśmiech

Reply
no dzisiaj to już chyba niewypali.ale chętnie) możemy ustawic się wszyscy na realu)

Reply
(06-08-2012, 23:29)karol777 napisał(a):  no dzisiaj to już chyba niewypali.ale chętnie) możemy ustawic się wszyscy na realu)

ZaWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik

Reply
Tak jak przewidywałem ... ww. pani dała znać o sobie.Odblokowała mnie na Fb i dodała do subskrybcji.nie wiem po co to )) boji się że o niej zapomniałem i straci bezpłatne koło ratunkoweOczko) na razie sie nie odzywa.

Reply
Na razie Karolu obserwuj i trzymaj rękę na pulsie.
Jak się coś będzie działo, to daj znać na forum. Zawsze znajdzie się ktoś, kto doradzi. Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości