Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy próbować dalej???
Cześć.Opowiem wam moją historie... poznałem w pracy fajna dziewczynę , pannę z dzieckiem zaczeliśmy rozmawiać i okazało się że mamy dużo wspólnych tematów .po pracy potrafiliśmy przegadać po kilka godzin na Fb , po kilku miesiącach ona odeszła z pracy i za nic niechciała się spotkać ... przez internet potrafiła rozmawiac o wszystkim... potem niebyło jej przez 3 tygodnie gdy się pojawiła na Fb oznajmiła mi że wyjechała za granicę lecz gdy przyjedzie to się zobaczymy i wcześniej zadzwoni. Czekałem cierpliwie 3 miesiące i dowiedziałem się od niej że była ale musiała szybko wracać... czuje się oszukany i nie wiem co otym myśleć.na fb sama mnie zaczepiała a teraz traktuje mnie jak powietrze i pisze tylko wtedy jak ma problem albo doła.potem sytuacja się powtórzyła przyjechała ale nic nie powiedziała , zdenerwowałem sie i usunełem ja z Fb i 2 mies. cisza... co robić dalej mi zależy mimo że mnie oszukała , czy mam starać sie dalej i się odezwać???

Reply
Niestety wpadłeś w największy dołek (właściwie rów Mariański) relacji z kobietami, friend zone. Nie wygrzebiesz się z tego bez odpowiednich umiejętności, których wnioskując z powyższego posta nie posiadasz. Dodatkowo jesteś traktowany jak kibel (przychodzi tylko jak potrzebuje). Odpuść sobie całkowicie, bez sensu i nadziei na cokolwiek wartościowego.
[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
też tak myśle że już nie warto.okłamała mnie tyle razy że nie zlicze.jak pomagałem i wspierałem ja w trudnych chwilach to byłem dobry jak ja potrzebuje wsparcia to mnie olewa.

Reply
Ja, jako żem wredny i złosliwy typ wspaniałego faceta (tutaj reklama Cwaniak ), jestem także w takiej sytuejszyn a zrobiłem w ten sposób iż przestałem się do niej odzywać. Powiedziałem jej, jak zatęsknisz to się odezwij. Oczywiście wszystkie możliwe kontakty usunięte, co by mnie nie korciło. Jak narazie napisała coś tam czy mi fochy przeszły, ale twardo nic nie odpisuję.

Swoją drogą, takie zachowanie jest wk***. Najpierw jesteś niezbędny w jej życiu a następnie zapomina że w ogóle istniejesz, używając durnych wymówem.

Mam na to też sposób, jeżeli masz jej numer na gg, ustaw sobie taki opis, przez który poczuje się winna. Jak zapyta co to za opis, albo każe Ci go zmienić, znaczy że czas na poważną rozmowę. Mój ulubiony opis w takiej sytuacji to : "I believe in you, I can show you that,
I can see right through all your empty lies."

Tłumaczone jako, Wierzę w Ciebie, mogę Ci pokazać że widzę wszystkie Twoje kłamstwa.
All who stand in my way will die.

Reply
niestety nie mam juz jej gg) z Fb ją usunołem ... miałem dośc kłamstw i traktowania jak zbędna rzecz... wszyscy mi mówią że mam dać sobie spokój bo to pustak i jak będzie chciała kontaktu to się sama odezwie. mysle że zrobiłem wszystko co mogłem żeby pokazac że mi zależy ale siłą jej do niczego nie zmusze...

Reply
Olej ja Dev dobrze radzi, wiele fajnych dziewczyn chodzi po tym padole

Reply
tak zrobie) to boli że tak postąpiła jednak mam swój honor Wykrzyknik! znajde inną która będzie mnie szanować.Anioł

Reply
Karol, czym Ty się przejmujesz....ja zostawiłam narzeczonego po 6 latach związku.....i wreszcie czuje że żyje Uśmiech

Reply
Witaj Karolu.Powiem Ci,że mnie spotkały dwie podobne historie,tylko w innym nieco wydaniu.Z doswiadczenia moge Ci doradzic,ze nie warto,tak jak Imperatorowa mówi,jest wiele fajnych Dziewczyn.Najgorsze jest to,że odzywa się (jak napisałeś) tylko wtedy gdy ma kłopoty,to już stary sprawdzony sposób.Dobra opowiem ci moje klimaty.Kiedyś poznałem wydawało mi sie fajna z pozoru Dziewczynę,również z Dzieckiem,tylko o 10 lat ode mnie starsza.Zaprzyjaźnilismy sie,ponieważ łaczyła Nas wspólna praca,no i powoli z czasem zaczęlismy się coraz czesciej spotykać.Pewnego dnia również jak w Twoim przypadku zwolniła sie z pracy,pozyczyłem jej jeszcze w dodatku pieniadze i to nie mała sume,poniewaz stwierdziła,że musi wyjechac za granice,szczerze zrobiłem to dla jej Córki.No i slad po niej zaginął,nie odezwała sie do dzis,jeszcze okazało sie,że wcale nie była po rozwodzie tylko w separacji i na dodatek nie byłem pierwszym facetem,którego zrobiła na tak zwane Dziecko...ale mniejsza o to.Druga historia,która odcisnęła pietno juz podejrzewam na całe moje zycie to mianowicie taka.Po wojsku Zakochałem się w pewnej Dziewczynie,znalismy sie w sumie od Dziecka bo blisko mieszkamy.No i tak,jak to w Miłości zaczelismy sie spotykac,potem Chodzic ze soba,Zareczenstwo itd,plany,plany i jeszcze raz plany...Miała ona kiedys Chłopaka,ktory popadl w narkotyki no i ze soba zerwali po 5ciu latach.Wyobraźcie sobie,że ten koles wrócił i ona zostawiła mnie bez słowa i do niego wróciła,no bo z Zielonej wyspy przyjechal obłowiony i teoretycznie wyleczony z nałogu.Pól roku trwało milczenie mimo moich usilnych prób skontaktowania sie.Facet teraz siedzi w pace,bo jak sie okazało nabroił nieco w tej Irlandii,a ona spodziewa sie Dziecka i do tego narkotyki...Oczywiscie od pewnego czasu do mnie wydzwania a ja na to jak na lato.I radze Ci zrób to samo,Kobiety nie sa tego warte by stawiac na szali dla nich całe swoje zycie,do tego jeszcze mozna popasc w powazne tarapaty.I jeszcze jedno,wmawiają nam,że pragna Wrazliwego,uczuciowego Mężczyzny,a tak w głębi swoich mrocznych dewiacji szukaja w rzeczywistosci czegos zupełnie innego,ot brutalnosci i testosteronu.Oczywiscie sa wyjatki,ale ze swieczka szukac.Nie daj sie Karol,miej silniejsza wole od zmian chemicznych zachodzacych w Twoim układzie nerwowym i nie daj sie omamic.Bo Kochac mozna naprawde tylko raz w zyciu to bilet w jedna strone i trzeba starannie wybrac cel podrózy.Zycze Powodzenia i mam Nadzieje,że wkrótce dołaczysz do Naszej jak ze skromnej wspólnoty Mężczyzn,którzy nie dali się podstępom miłych Pań i mają na to wszystko wyje...neOczkoSerdecznie PozdrawiamUśmiech**

Reply
Zatem jak Kolega Ishtar słusznie zauważył miej wyj.....ane a będzie Ci dane Duży uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości