Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

hey
Witam, jestem nowy mam na imię Rafał, mam już aż 25lat niestety, samotny, nieśmiały, marzyciel szukający szczęścia, choć pewnie to szczęście nigdy nie nastąpi Cwaniak

Reply
Duży chłopiec - ma tyle lat. *pokazuje na palcach*
Siemka! Uśmiech
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
nie wiedziałem co napisać a coś trzeba Język

Reply
Witaj RafaleOczkoA tak wogóle to Witam Wszystkich nowozarejestrowanych,troche mnie nie bylo w tematach,a tu juz tyle nowych TwarzyOczkoPanther sie ucieszyOczkoPozdrawiam WszystkichOczko**

Reply
Witaj Rafale Uśmiech
ja mam już aż 24 lata i mam to gdzieś Duży uśmiech dobrze trafiłeś to forum rozwija się bujnie więc spokojna Twoja rozczochrana, ogarniemy temat wspólnymi siłami.
pozdrawiam
Imperatorowa Uśmiech

Reply
(Tylko, żeby znowu nie było, że przyjdą sami faceci, a znowu będzie 10% kobiet. Język )
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Cytat: (Tylko, żeby znowu nie było, że przyjdą sami faceci, a znowu będzie 10% kobiet. Język )
Tego też bym nie chciał, bo nie ukrywam że głównie dla kobiet się zarejestrowałem Wywracanie oczami

Reply
Bab Ci u nas pod dostatkiem....tylko czasami partyzantkę rżniemy Duży uśmiech to znaczy wpadamy tu o różnych porach. Nie będzie tak źle zobaczysz.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości