Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samotny wśród znajomych ludzi
Ktoś kto ma rodzinę ma po prostu już inne problemy i zmartwienia. To jak było kiedy wszyscy byli singlami, przyjaciółmi, paczką przeminął. Taka kolej rzeczy.
Nie wolno jednak rezygnować z tych znajomości bo niezależnie jak często się widzimy warto być po prostu z kimś.Myślę, że nawet taka "samotność" wśród znajomych jest lepsza niż nie mieć nikogo.Milczy
Cały wszechświat konspiruje na moją korzyść...

Reply
Ja nieraz tak mam,że wolę gdzieś iść lub jechać i pobyć trochę nawet wśród obcych ludzi,jak siedzieć samemu w domu.

Reply
Moi znajomi są super. Oczywiście nie zawsze maja czas ale generalnie mam ich tyle, że się nie nudzę.A jak dochodzę do wniosku że chcę pobyć sama biorę psa i idę do lasu.Albo wezmę rower i pojeżdżę sobieUśmiech
Cały wszechświat konspiruje na moją korzyść...

Reply
Trzeba sobie dać trochę czasu .. przeżyć wszystkie złe emocje, pogodzić się z nimi i je zaakceptować.. wtedy można zacząć nowy etap w życiu .. nie ma co szukać na siłę .. zapełnij pustkę w inny sposób .. jakieś zainteresowania, pasje .. spędzaj aktywnie czas .. moi znajomi którzy mają rodziny nie zawsze mają czas żeby się spotkać, Ci co są sami tym bardziej .. chyba nie ma na to reguły .. mimo to nie poddawaj się, uszy do góry, z czasem się na pewno ułoży Duży uśmiech
zielono-mi-ona.bloog.pl

Reply
A myslalam ze jestem sama z takim problemem. Najgorsze jest to, ze mimo iz mam sporo znajomych to tak naprawde nikt mnie nie rozumie i nie potrafi mi pomoc. Moj zwiazek rozpadl sie ponad trzy lata temu, a do dzis wszystko boli tak samo. Znajomi nie chca juz nawet sluchac moich opowiesci, a sama sobie z tym nie radze.... O kolejnym zwiazku nawet mowy nie ma, bylam w jednym i zakonczyl sia bardzo podobnie chociaz duzo szybciej. Czy to ze mna jest cos nie tak? Czy ja odrzucam ludzi? Co zrobic jak zyc i w koncu stanac na nogi??? Pomocy

Reply
Na moje oko musisz uporać się z przeszłością, zostawić ją za sobą, nie rozpamiętywać w nieskończoność no i w końcu spojrzeć w przyszłość. Bez tego ani rusz.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości