Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak lubicie sie kochać??
(07-08-2012, 22:02)Imperatorowa Grzesznic napisał(a):  
(07-08-2012, 21:53)Dev napisał(a):  Cho Amma, popraktykujemy Duży uśmiech

Amma ma prawie 17 lat Dev....chyba jeszcze paragraf byś zarobił O matko
Paragraf w zasadzie nie grozi przy obupulnej zgodzie i trzeba mieć skończone 15 lat (inaczej mówiąc wejść w rocznik 16). Dziękuję, dobranoc!
Pozdrowienia dla Gimbazy!
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Kleryk masz rację.

Co do seksu powtarzam "nie praktykuje i nie zamierzam praktykować".
W tym momencie Dev przegiąłeś. Mnie to nie bawi.

Reply
Ja słyszałem że najlepsza baba to własna graba Szczerbol a jak dziewica to własna prawica

Reply
(25-01-2012, 11:23)anet napisał(a):  Hej napiszcie w jaki sposób lubicie sie kochać pozycje itp.

Najlepsza jest na żabę...Ona leży,jemu leży,ona rechocze Uśmiech
Whisky moja żono...

Reply
Zależy od dnia i nastroju Milczy
... Brak jakiegokolwiek szczęścia.

Reply
(25-10-2012, 11:00)InvisibleNinja napisał(a):  Zależy od dnia i nastroju Milczy

I trzeba mieć z kim...Skąd u Ciebie to" brak jakiegokolwiek szczęścia"?
Mogę dowiedzieć się coś więcej?
Pozdrawiam.DarekPrzytulanie
Ps.Nos do góryAnioł

Reply
Nie mogę się zdecydowacSzczerbol ahhh zawsze wszedzie na wszystkie sposoby xd haha, byle bylo cieplo i nic w tylek nie kłuło hahahahaha

Reply
Jak lubię nie napiszę, za to napiszę czego nie lubię .... nie lubię aż tak przedmiotowego traktowania seksu by opowiadać o nim w internecie.

Seks potrafi być niesamowity, nierozerwalnie złączony z szacunkiem i miłością, potrafi dać takie uczucia o jakich się osobom "bawiącym się w seks" nigdy nie śniło. Jak magia.
.....moim zdaniem.

Reply
Ja obrocilam ten watek w zart, a mozna bylo z klasą, aj aj
Napewno wazne jest z kim, jesli brak odpowiednich emocji, ktore przyczyniaja sie niemal do lewitacji to kiepsko...

Reply
Oj przestańcie... Nie marzycie przez 28h na dobe o 100-osobowej orgii. Te lejace sie potoki klejących sie, śliskich, różnie pachnących i smakujących płynów.
Popuscilem w autobusie.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości