Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak lubicie sie kochać??
Seks nie jest istotą życia. Nie ma co płakać, nie umrzecie z braku. Wg mnie seks jest na końcu łancucha związkowego. Ja tam sie mogę obejść bez.Ninja
All who stand in my way will die.

Reply
A ja lubie na stojakaOczkoBierzesz Dziewczyne pod pache i heja!OczkoDo tego jakaś Bita smietanka i...mamy ciepłe kluchyOczko*O matko

Reply
(30-07-2012, 18:57)Dev napisał(a):  Seks nie jest istotą życia. Nie ma co płakać, nie umrzecie z braku. Wg mnie seks jest na końcu łancucha związkowego. Ja tam sie mogę obejść bez.Ninja
Nie jest najważniejszy, ale jest ważny. To też okazanie uczuć drugiej osobie.

Ishtar to znaczy że musisz sobie znaleźć wysoką dziewczynę Duży uśmiech Oczko Bita śmietana....bleah..... Duży uśmiech

Reply
Uczucia okazywać można na miliard sposobów. A seks jak dowód miłości słabo wapada.

Reply
Nie jako dowód miłości......w to się mogą bawić nastolatki, ale okazanie uczuć. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to znaczna różnica.

Reply
A jak okażesz uczucie przez seks? Wg mnie jest to takie trywialne troszku.

Reply
Widzisz Dev....bo dla mnie seks to nie tylko mechaniczne oddanie się facetowi ale także psychiczne. Patrząc na to od strony fizycznej dajesz komuś przyjemność wiec automatycznie kogoś uszczęśliwiasz, od strony psychiki to też jest potwierdzenie miłości, bo jeśli kochasz to chcesz być szczęśliwy tylko z jedną osobą a nie z pięcioma. Ja to tak widzę.

Reply
Pierwszy raz takie coś czytam. I nie wiem czy to prawda.
Nie praktykuje.
Nie zanosi się na to, abym praktykowała kiedykolwiek.

A Dev mam takie pytanie, może ty jesteś aseksualny?
(wiem odbiegam od tematu, bo to o orientację seksualną chodzi, ale to z ciekawości)

Reply
Nie, nie jestem aseksualny. Ja tylko nie uważam seksu jako takiego za okazywanie uczucia.

Cho Amma, popraktykujemy Duży uśmiech

Reply
(07-08-2012, 21:53)Dev napisał(a):  Cho Amma, popraktykujemy Duży uśmiech

Amma ma prawie 17 lat Dev....chyba jeszcze paragraf byś zarobił O matko

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości