Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstydliwość - wada wrodzona?
jaja sobie robimy tylko Szczęśliwy Język

Reply
Cześć,

piszę do Was z kolejnym pytaniem. Dziewczyna z piekarni - prawie dzień w dzień, mijamy się o 5 rano w busie. Ona wysiada, a ja wsiadam. Pracuje w piekarni, u mnie na dzielnicy, ale jak wracam z pracy, i około 15stej tam idę, to Jej już nie ma.

Dziś, kiedy wychodziła z busa to tak się uśmiechnęła, że aż mnie ciarki przeszły, i w pracy myślałem tylko o tym, jak to rozegrać.

Myślicie, że np. jutro jak się będziemy mijać, będzie dobrym rozwiązaniem dać jej taką kartkę z imieniem, numerem i kilkoma słowami?

Reply
Nie łatwiej było by do niej zgadać ?

Reply
Właśnie myślę jak to rozegrać. Może na szybko zapytam do której jest w pracy, bo ją odwiedzę Uśmiech Kumpel mi ładnie wmówił, że dziewczyny wolą pewnych siebie, niż takie kombinowanie jak w przedszkolu.

Widzimy się dosłownie chwilę. Ona wysiada, a ja wsiadam. To jest mój ostatni bus, którym zdążę dojechać na 5:30 by odbić blachę. Także muszę w chwili się zmieścić...

Reply
(11-09-2012, 15:14)Madmax napisał(a):  Właśnie myślę jak to rozegrać. Może na szybko zapytam do której jest w pracy, bo ją odwiedzę Uśmiech Kumpel mi ładnie wmówił, że dziewczyny wolą pewnych siebie, niż takie kombinowanie jak w przedszkolu.

Widzimy się dosłownie chwilę. Ona wysiada, a ja wsiadam. To jest mój ostatni bus, którym zdążę dojechać na 5:30 by odbić blachę. Także muszę w chwili się zmieścić...

Ja się zgadzam z twoim kumplem.
Pewność siebie to podstawa.
Może zamiast pytać ją, to po prostu wypatrzysz jakich ona godzinach jest w pracy i jak będzie ci pasować to pójdziesz do niej i tam wtedy zaczniecie swoją znajomość.
A na przestanku po prostu odwzajemnisz jej się uśmiechem. Uśmiech

Reply
Sprawa oczywista, że uśmiech odwzajemniony Uśmiech

Właśnie już wyczajone są godziny. Ja mam stale na rano do pracy, i w domu jestem ok 15 - wtedy już jej nie ma. Od 6 do 14 chyba pracuje, i ani razu jeszcze jej nie zastałem w pracy w tych godzinach... Dlatego tak kombinuję z tym rankiem.

Reply
Oj to nie fajnie, jak tak ;/
No to chyba w takiej sytuacji kartka nie jest zła Oczko

Reply
(11-09-2012, 14:53)Madmax napisał(a):  Myślicie, że np. jutro jak się będziemy mijać, będzie dobrym rozwiązaniem dać jej taką kartkę z imieniem, numerem i kilkoma słowami?
Nie pytaj się nas kolejny raz... Działaj! Wiesz co robić. Uśmiech
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
No, tylko kumpel skwitował to tak:

"Zachowanie jak z przedszkola". To jak tutaj podziałać w zaledwie 5-10 sek?

Reply
Możesz dać jej tą kartkę a na niej uwzględnić, napisać jej że to Twój ostatni bus do pracy i nie miałeś więcej czasu żeby zagadać normalnie. Szczerość moim zdaniem to podstawa i kreatywność. Uśmiech
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości