Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Presja by stracić cnote
Kciuk w górę 
Zachęcony postami w wątku o tabu seksu zrobiłem odzielny temat.

Dlaczego w tym powalonym świecie seks i chwalenie się nim odgrywa taką ważną rolę? Dlaczego jest tak, że ktoś im szybciej straci cnotę tym jest lepiej? Człowiek w wieku powyżej 20 lat nie uprawiający nigdy seksu jest traktowany jako ktoś gorszy. Wszędzie jest pieprzona presja. W telewizji, internecie i prasie. Bo teraz nie liczy się z kim tylko kiedy i ile razy. Mało tego, ludzie sie jeszcze szczycą ile oni już nie mieli parnerów. A jeśli powiesz komuś, że ty jeszcze nic to dziwnie na ciebie patrzą. Bo jak to możnie nie uprawiać seksu. Przecież każdy to robi. A jesli ty tego nie robiłeś to jest coś z tobą nie tak. Pewnie jesteś brzydki, śmierdzący, i masz okropny charakter a całe dnie spędzasz przed komputerem. Albo jesteś gejem. Ile razy słyszałem, żebym wkońcu znalazł sobie jakąś dziewczyne. Że seks dobrze mi zrobi, że już najwyższa pora. A mi wcale nie pali się do związku. Na tym etapie nie chce z nikim być. I to kolejny pretekst za tym, że jestem dziwny. Bo nie chce zaliczyć jakiejś panienki bez zobowiązań. Przecież to tylko seks. Jeśli komuś powiem, że jeszcze nigdy nie uprawiałem seksu to w najlepszym przypadku skończy się na jakiś uśmieszkach i obgadywaniu za plecami. Najczęściej robią tak ludzie którzy zaczeli się pieprzyc w wieku 14-16 lat i mając 20 lat mieli już kilku partnerów. A gdzie tu miłość? Nie powiecie mi, że jeżeli dziewczyna miała w ciągu roku 2 czy 3 partnerów to kazdego kochała. Jesli tak to jakoś szybko jej przechodziło i nie było to miłością.
Jaki jest dzisiaj odsetek dziewic w wieku 20 lat? 5%-6%? Wątpie że więcej. A ile procent zrobiło to z presji? Żeby mieć za sobą i żeby inni nie wyśmiewali?
Ja wciągu najbliższych lat nie planuje uprawiać seksu i mam gdzieś, że będe niemodny i wyśmiewany. Każdemu rozsądnemu polecam to samo. Nie przejmować popieprzonym światem. Na wszystko przyjdzie czas i sami zdecydujmy kiedy to się stanie.

Reply
Zapewne chodzi o parcie na "dojrzałość", za którą nasza "wspaniała" młodzież uważa chlanie, jaranie i jebanie. Nie wiem do czego im się tak spieszy. Pośrednio może odpowiadać za to gimnazjum, gdyż dziecko po podstawówce może uważać ten wybryk systemu edukacji za ostatnią szansę żeby się wyszaleć. Nie rozumiem tylko dlaczego media promują to kurewstwo i upadek zasad. Przepraszam za wyrażenia, ale w tym temacie nie jestem w stanie spokojnie się wypowiadać. Tyle młodych pięknych kobiet poszło się jebać. Dosłownie. To mnie nawet nie denerwuje, po prostu doprowadza do szału.

Pułkownik dodał notatkę do tego postu 02-09-2012 22:33 ponieważ:

Mimo to ogranicz przekleństwa

Tak jest!

[Obrazek: 11004171_1.jpg?v=8CE27B536B2CCF0]

Reply
Mam 17 lat i jestem jeszcze dziewicą. Sama nigdy nie odczuwałam presji, że teraz tu z kimkolwiek muszę to zrobić. Mam chłopaka, który jest starszy od de mnie i nie jest prawiczkiem, mimo to nie usłyszałam nigdy od niego, że jestem dziwna, wręcz przeciwnie. Wcześniej myślałam, że mój pierwszy raz będzie w noc poślubną, obecnie myślę, że wtedy gdy będę na to gotowa. Cnota jest na raz w życiu dana, więc chyba powinniśmy ją stracić z głową w odpowiednim momencie, a nie dla zasady by mieć z głowy.

Reply
Ja też nie odczuwałam presji, żeby się jak najszybciej "zabawić" .

Reply
Nie przejmuj się tym.
Sama mam dwójkę z przodu i jestem jeszcze dziewicą.
Mam gdzieś co inni o tym sądzą to moja indywidualna sprawa.

Reply
Dziewictwo nie powinno należeć do "towarów" których należy się pozbyć jak najszybciej. "To" powinno być przeznaczone dla tego odpowiedniego faceta a nie dla gówniarza któremu cycki w głowie. Jak taki chce to niech sobie idzie i zapłaci, a nie wywiera presji na biednej dziewczynie której wydaje się że pierwszy chłopak jest całym światem. Pewnie najpopularniejszym argumentem jest "dowód miłości", co mnie osobiście bardzo bawi, na prawdę gratulacje dla tego kto to wymyślił.... O matko.
Seks jest czymś czego się trzeba nauczyć by odczuwać przyjemność, dwoje ludzi mu się dograć wzajemnie, znać i po prostu być ze sobą by wiedzieć co partnerowi sprawi przyjemność. Jednorazowy wyskok jest raczej mało interesujący, pisząc kolokwialnie wsadzić wyjąć i po krzyku, tylko czy to ma sens? Dzieci z gimnazjum uważają się za bardzo dorosłe bo wyszli z podstawówki i przekroczyli 14-15 rok życia....rzeczywiście mocny argument dla które warto pozbyć się dziewictwa. Dorosłość zaczyna się wtedy, kiedy człowiek pracuje, jest samodzielny i odpowiedzialny za siebie, a potem za drugiego człowieka. 18-stka i dowód osobisty sprawiają jedynie że alkohol i papierosy można kupić legalnie, do dorosłości jeszcze daleko.
Dziewczyny....miejcie głowy na karku i jak jakiś pajac zechce od Was dowodu miłości to kopnijcie takiego w d......takich palantów jest mnóstwo na tym świecie i rosną jak grzyby po deszczu. Warto poczekać, dziewictwo nie jest ciężarem, bo się go nie odczuwa a to że wszystkie dziewczyny w klasie mają to za sobą --> kolejny marny argument O matko i dowód jedynie na ich głupotę. Potem będą żałować że nie poczekały kilka miesięcy/lat dłużej.

Reply
Ja mam 20 i prawiczek.Mam również wyrąbane na ten sztuczny świat Uśmiech

Reply
Teraz w tv to ciągle są różne takie reklamy w stylu na potencje czy inne durexy i nawet dla kobiet jest coraz więcej, mnie wnerwiają takie reklamy Ściana

Reply
(11-09-2012, 11:10)rafal1537 napisał(a):  Teraz w tv to ciągle są różne takie reklamy w stylu na potencje czy inne durexy i nawet dla kobiet jest coraz więcej, mnie wnerwiają takie reklamy Ściana
Reklamy w zasadzie nie mają co denerwować, bo dobrze, że takie środki istnieją. Sex był zawsze i zawsze będzie. Nie jest też przecież czymś złym, a jednak ludzie w odpowiednim wieku też mają swoje potrzeby i po co się mają męczyć z hormonami jak mają odpowiednie, pewnie skuteczne środki. Tak samo co do środków urozmaicających życie seksualne.
Promowanie antykoncepcji też uważam, że jest okej, bo sam byś przecież nie chciał ze swoją, nawet żoną, mieć sytuacji "co rok to prorok".

Ciebie to denerwuje, bo nie masz kobiety, nie masz seksu i z góry zakładasz, że to jest złe, bo jesteś na taki stan rzeczy obrażony.

Jedyne co może denerwować w telewizji, to przedmiotowe traktowanie, głównie kobiet, w teledyskach muzycznych, gdzie jest promowany ten "niezdrowy sex". Denerwować też może wpieprzanie się przedstawicieli duchownych oraz polityków do spraw o których nie mają pojęcia a z seksualnością człowieka są związane i robienie z tego głupich debat publicznych.
[Obrazek: dwamieczeswietlne.png]

Reply
Dobry temat. Sam mam 21 lat, i dalej prawiczek. Również sam odczuwam presję na tym punkcie, bo znajdę dziewczynę, a ona będzie już po kilku razach i będzie patrzeć na mnie jak na kosmitę.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości